Кейт Міддлтон і принц Вільям посварилися: герцогиня програла чоловікові у змаганнях

Герцогиня Кембриджська азартна людина. 37-річна Кейт Міддлтон (Catherine Middleton) бурхливо відреагувала на програш своєму чоловікові, 37-річному принцу Вільяму (Prince William), інформує Ukr.Media.

Королівська пара перервала свою відпустку заради участі в благодійній парусній регаті, яка відбулася біля берегів острова Уайт в протоці Ла-Манш. Кейт Міддлтон і принц Вільям очолювали дві команди з восьми. Змагання закінчилося публічною невдачею герцогині — її яхта прийшла на фініш останньою.

Поразка боляче вдарила по самолюбству багатодітної матері. «Кейт досвідчений моряк. Вона сподівалася на перемогу і аж ніяк не чекала, що прийде останньою», — зазначила королівський експерт Джульєт Ріден.

Герцогині Кембриджській вручили втішний приз — велику дерев'яну ложку. Принц Вільям замість підтримки дружини почав над нею жартувати. Кейт від сорому закрила обличчя руками, а потім впустила цей сумнівний трофей.

Ріден заявила, що підсумки регати викликали проблеми в родині старшого онука Єлизавети II. Після повернення додому вони посварилися.

«Герцогиня Кембриджська дуже любить перемагати. Це було видно, коли вона виграла гонку у чоловіка в Новій Зеландії. Тоді вона заявила фотографам, що хоче перемогти. Так було і цього разу», — пояснила Джульєт виданню Express.

Багато які британці відзначили, що Кейт на змаганнях виглядала чудово в коротких шортах. Герцогиня продемонструвала підтягнуту спортивну фігуру і довгі ноги.

Під час регати стався ще один цікавий інцидент. Кейт Міддлтон попросила чотирирічну дочку привітати глядачів. Однак замість традиційного помаху рукою принцеса Шарлотта показала язик, чим викликала сміх публіки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить