Інсайдери говорять що наближається розлучення Меган Маркл і принца Гаррі

Відтоді, як Гаррі і Меган втекли з палацу, вони намагалися триматися один за одного. І зараз невідомо, метою було заробляти гроші або тиснути почуття, які ще не охолонули. Говорять, що тепер, коли Меган світить місце в Голлівуді, Гаррі стає для неї баластом. Інсайдери з упевненістю говорять про швидке розлучення і тому є низка причин, інформує Ukr.Media.

Меган розчарувалася у їхній парі. Не чекала Маркл, що рикошетом їй повернеться різка втеча з королівської родини. Багато голлівудських зірок впритул не хочуть її помічати. А на заходах особливої важливості, які проводять Кейт та Вільм.

Меган тільки зараз зрозуміла, що у людей є потяг до всього, на чому стоїть королівська печатка. У них з Гаррі немає навіть титулів. Та й на вечірках у списках вони значаться, як просто Гаррі та Меган без певної посади, на кшталт актриси, політика, бізнесмена.

У парі Меган взяла на себе провідну роль, тому що Гаррі виявився абсолютним рохлям. Його не навчили правилам життя за стіною палацу та того, як потрібно виживати у сучасних реаліях. Маркл стала локомотивом, коли зрозуміла, що грошей, які Гаррі дісталися у спадок, надовго не вистачить. А ця мадам любить витрачати на себе на повну.

Тому вона почала пробивати для них з Гаррі контракти. Щоправда, ті великі компанії, які з парою їх уклали, зневірилися в результаті. Той же Netflix зовсім не порадували рейтинги фільму про Гаррі та Меган.

Заробляти стає все складніше, але на рекламу прокладок принцеса незгодна. Їхня пара втратила репутацію. І виходить, що Гаррі їй тепер більше не потрібен. Казка закінчилася, залишилася валіза без ручки, яку тягнеш за інерцією.

Вона з'являється на публіці без обручки

Усі ЗМІ нещодавно зарясніли заголовками про розлучення, коли на іграх «Нескорених» Меган з'явилася без обручки. Адже її спроєктував сам Гаррі. Прикраса мала три діаманти, викладені доріжкою. Меган тоді сказала, що не одягла обручку, бо один із каменів розхитався, і вона віддала коштовність ювеліру.

Потім її вже почали ловити без кільця на вечірках та різних світських раутах, куди Маркл вирушала без Гаррі. Невже так довго кільце знаходиться у ювеліра?

Вони все частіше виходять у світ окремо

Раніше в рамках протоколу, Гаррі та Меган мали скрізь з'являтися разом: на турнірах, благодійних заходах. Тепер королівським правилам вони не повинні підкорятися. І кожен у цій парі вибирає сам, куди вирушати.

Кажуть, що Гаррі дуже засмучений їхньою роз'єднаністю з Меган. Адже він все ще вважає, що вони чоловік і дружина.

Коли принц виїжджав до Сінгапуру на благодійний матч, Меган вирушила на концерт Тейлор Свіфт у Лос-Анджелес, а потім у клубі відзначила свій 42-й день народження.

Гаррі вирушив до Лондона у справах благодійності, Меган же віддала перевагу тусовкам за нудну рутину. Вона поїхала на зіркову вечірку до Монтесіто.

У пари різні інтереси. Гаррі і справді хвилює доля планети, бідного населення та благодійність. Меган хоче стати зіркою світового масштабу, а для цього заводить на вечірках правильні знайомства. Принц вечірки не любить, він домосід, та й рейтинги у ЗМІ він Маркл більше не піднімає.

Вона потрапила до Голлівуду

Нещодавно Меган уклала контракт із суперагентом у Голлівуді Арі Емануелем. Він дуже впливова людина на «фабриці мрій», яка здатна здобути Маркл доленосну роль. А поки що вона знімає вершки та насолоджується тріумфом серіалу «Форс-мажори», в якому зіграла одну з головних ролей. Нещодавно він потрапив на стрімінговий сервіс Netflix і побив усі рекорди рейтингів.

Коли Меган благополучно оселиться на планеті Голлівуд, Гаррі їй не потрібен. Це баласт, який лише заважає вже зараз. І вона почала часто це демонструвати своєю поведінкою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить