Яна Соломко розлучилася з чоловіком Олегом Солодуховим

Шанувальники української співачки Яни Соломко зараз з придихом ловлять кожну новину. Річ у тому, що після чисельних чуток і домислів стало відомо, що Яна Соломко розлучилася з чоловіком, інформує Ukr.Media.

Схоже, стосунки Яни Соломко та Олега Солодухова підійшли до кінця. Віддані фанати артистки давно помітили, що на її сторінці в Instagram рідко з'являються сімейні кадри, а романтична риторика змінилася на філософствування на життєві теми і проблеми шлюбу зокрема.

А нещодавно артистка навіть опублікувала фото з другом, співаком Джейсоном Деруло, що викликало резонанс у суспільстві. Втомившись терпіти коментарі хейтерів, до світу звернувся сам Олег Солодухов, тепер вже колишній чоловік співачки. На своїй сторінці в Facebook він написав, що вже рік вони з Яною Соломко не живуть разом і офіційно розлучені.

Як я розумію, "друзі" перестали бути таємницею. Офіційно: щоб уникнути подальших питань і домислів, поспішаю повідомити — ми з Яною вже рік не живемо разом і офіційно розлученні. Яні бажаю всього найкращого у всіх її починаннях. Але в цій шоу-бізнесовій движушці — я був зайвий. Щиро бажаю їй бути щасливою. Всім мир!

Поки невідомо, чи дійсно Яна Соломко у відносинах з Джейсоном Деруло, але раніше Солодухов також стверджував, що інститут шлюбу себе зжив.

Олег Солодухов бізнесмен, колишній чоловік Яни Соломко:

Інститут сім'ї мертвий. Можна звинувачувати масонів чи радіти свободі вибору… Але винен у всьому Instagram. Ваш партнер точно, не такий ідеальний, як в інших, а якщо він ще й кашляє, то точно не супермен і під списання на звалище. Ілюзія, що у всіх ідеальні сім'ї, багатства, подорожі і свята, повільно, але впевнено створює почуття незадоволеності власним життя. Особливо у дівчат: 1. У них менш розвинене критичне мислення. 2. Вони більше часу проводять в Instagram. А люди самі винні, оточуючи себе ореолом безтурботності. Паблики розповідають, що сім'я це щоденна праця, що вимагає щоденної роботи над собою, не наберуть мільйони переглядів. Створюючи сім'ю, кожен з партнерів привносить у неї свої очікування та уявлення. Сьогодні вони формуються соц.мережами. Мені здається, психотерапевт в майбутньому буде дуже затребуваною професією. За даними міжнародних досліджень, шлюби за домовленістю батьків у східних країнах тривають довше і виявляються щасливішими спілок по любові на Заході. Причина — свідоме рішення подружжя бути вірними даним обіцянкам.

Тепер же всі чекають коментаря Яни Соломко на тему.

Нагадаємо, пара одружилася у 2014 році. Разом вони виховують дочку Кіру.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить