Як виглядає в житті актриса, яка зіграла Нейтірі в Аватарі

Ім'я Зої Салдана все так само на слуху у всіх. Перед тим, як зачарувати глядачів своїм перевтіленням в неземне створіння синього кольору з планети Пандора, Зої успішно зіграла в багатьох картинах, інформує Ukr.Media.

Її незвичайна зовнішність — результат змішування домініканських, ірландських і пуерторіканських генів. І непоміченою на екрані вона залишитися не може. А роль в «Аватарі», швидше, стала для неї підтвердженням таланту, ніж способом заявити про себе.

Адже перед цим вона з'явилася в ролі піратки Анни-Марії у «Піратах Карибського моря», а після в парі з Ештоном Кетчером стала головною героїнею фільму «Вгадай, хто?», отримавши величезну кількість захоплень від кінокритиків і глядачів.

Але все ж фантастика — її стихія. «Зоряний шлях», «Стартрек: Відплата», «Вартові галактики» — це далеко не повний список картин в цьому жанрі, де гра актриси була, як завжди, бездоганною.

На сьогодні Зої Салдана — єдина актриса, яка зіграла в трьох кіно-хітах, які посіли перші місця в прокатах та хіт-парадах на протязі 3 тижнів після релізу («Аватар», «Лузери», «Смерть на похоронах»).

Але дівчина з екзотичною зовнішністю відома не лише своєю талановитою грою на екрані. У свої 41 Зої неодноразово була визнана іконою стилю самими прискіпливими фешн-критиками.

Тому не дивно, що вона часто з'являється на обкладинках глянцю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить