Як стати ідеальною бабусею і не посваритися з дітьми через виховання онуків

Кажуть, що для жінки перша дитина — це остання лялька, а перший онук і є справжня перша дитина. У багатьох випадках це твердження виявляється правдою, інформує Ukr.Media.

Молоді батьки виховують дітей граючи, але бабусі та дідусі вже повністю усвідомлюють всю відповідальність і мають добрий досвід у вихованні власних дітей. Однак, буває так, що й отримані знання не позбавляють помилок.

Не дотримуватись правил, встановлених у будинку молодих батьків

Навіть, якщо ви мешкаєте разом з дітьми, то ідеальна бабуся повинна розуміти, що кімната молодої сім'ї їй не належить і вона зобов'язана підкорятися тим правилам, які встановила її дочка чи невістка.

Наприклад, входячи до кімнати молодих, знімати тапочки, а перед спілкуванням з маленьким онуком помити руки. Не варто сміятися з примх молодої сім'ї. По-перше, це не гарно, а по-друге, зіпсує відносини з дітьми.

Виховувати онука, не погодивши свої дії з молодими батьками

Ідеальна бабуся має пам'ятати, що саме батьки встановлюють правила виховання дітей у своїй сім'ї. Не варто годувати онука забороненими молодою матір'ю продуктами, самостійно змінювати зовнішність дитини та купувати їй іграшки, на які не дали згоди ваші власні діти.

Також, бабусі та дідусі мають узгоджувати з батьками обговорення з онуками серйозних тем. Такі питання, як релігійні уподобання або пов'язані з інтересом дитини про те, звідки беруться діти, можна обговорювати з онуком лише після попередньої розмови з її мамою та татом.

Тобто ідеальна бабуся має розуміти, що онук — це не її дитина. Однак такий стан справ зовсім не забороняє любити рідне чадо і допомагати молодій сім'ї.

Ідеальна бабуся не буде тиснути на молодих батьків своїм авторитетом, а тактовно вкаже на можливі помилки, які роблять дочки, сини, невістки та зяті у вихованні дітей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить