«Я буду шкодувати про це до кінця свого життя!» — принц Гаррі про останню розмову з леді Ді

1 липня 2018 року принцесі Діані могло б виповнитися 57 років. Не лише британці, а й весь світ досі не може забути, що сталася більше 20 років тому трагедію, внаслідок якої загинула улюблениця мільйонів, інформує Ukr.Media.

Тільки через роки сини леді Ді вирішили заговорити про смерть матері. Герцог Кембриджський зізнався, що довгий час відвідував психотерапевта. І тепер, піклуючись про здоров'я британців, він радить їм не нехтувати допомогою фахівців.

Ніколи не знаєш, яка розмова буде останньою.

У документальному фільмі про принцесу її молодший син згадав про останню розмову з мамою. В той час вони з батьком і братом перебували в шотландському замку Балморал, а леді Ді — в Парижі.

Вони з братом дуже хотіли швидше почати грати з кузенами, тому поспішали завершити телефонну розмову. Гаррі роздратовано сказав: «Поки, побачимося пізніше». Цю розмову вони пам'ятають до сих пір.

Герцог Сассеккий зізнався: «Я не можу згадати, що конкретно я сказав. Все, що я пам'ятаю, це співчуття до кінця мого життя про те, наскільки коротким був цей телефонний дзвінок. Я не знав, що це було востаннє, коли я говорю з мамою. Ця розмова склалася б по-іншому, якби у мене були хоч найменші підозри, що її життя обірветься цієї ночі».

Вільям і Гаррі кажуть, що їх мама була такою дитиною. Вона підтримувала неформальне спілкування, а її дзвінкий сміх вони пам'ятають до сих пір. Леді Ді любила дарувати синам настільки незграбні листівки, що вони боялися відкривати їх на людях.

Підтримка батька

Ні для кого не секрет, що багато британців зневажають принца Чарльза. Його звинувачують у тому, що він розбив серце принцесі Діані, що він зраджував їй, у тому, що саме через нього вона потрапила в автокатастрофу.

Але Вільям і Гаррі згадують про підтримку, яку вони отримали від батька, коли їм так потрібна була допомога. Брати зізналися, що тато виконав величезну роботу, щоб допомогти їм прийти в себе після втрати.

Герцог Саекський розповів: «Одна з найважчих речей для батьків — це розповісти своїм дітям про смерть другого з батьків. Він залишився один і з усіх сил старався, щоб ми були в безпеці, доглядав за нами. Але, знаєте, він також пройшов через це горе».

Останні слова леді Ді

Через кілька хвилин після аварії до автомобіля, де була принцеса, прибули пожежники. Один з рятувальників розповів, що жінка (тоді він ще не знав, що вона була жива і він навіть намагався підбадьорити її.

Чоловік згадує: «Я тримав її за руку і умовляв зберігати спокій і не рухатися. Вона сказала: "Боже мій, що сталося?" Після цього у неї сталася зупинка серця, і вона перестала дихати. Я зробив їй масаж серця, і через кілька секунд вона знову почала дихати».

В інтерв'ю він розповів, що зовні її важкий стан нічого не видавало, а про чисельні внутрішні пошкодженнях він не здогадувався. Але дива не сталося — з новин рятувальник дізнався, що загиблою була улюблениця мільйонів леді Ді.

Похоронна процесія зібрала на вулицях Лондона більш 3 мільйонів чоловік. Всюди чулися ридання, люди, які ніколи не були особисто знайомі з принцесою, прийшли попрощатися з нею. Королеви сердець немає в живих вже понад 20 років, але пам'ять про неї житиме вічно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить