Григорій Решетник розповів, коли краще грати весілля і народжувати дітей

Зі своїм статусом холостяка ведучий реаліті на СТБ розпрощався відносно рано – у 26 років. Його дружині на той момент було 20. Через три роки у пари народився перший син Іван, а в минулому році їх сімейство поповнилося ще одним малюком, якого назвали Дмитро, інформує Ukr.Media.

Григорій Решетник вважає, що виходити заміж і народжувати дітей потрібно тоді, коли ви дійсно знайдете свою половинку. Проте багато хто, знайшовши її, затягують з настільки важливими подіями в житті.

За словами телеведучого, чоловіки часто зволікають з весіллям, виправдовуючись бажанням спочатку купити будинок і машину, щоб впевнено стояти на ногах.

– Так ідеально не буває: фінансів завжди хочеться більше, будинок – гарніше, машину – краще, – каже Григорій. – Якщо ви до 30-ти вже визначилися з метою в житті та зробили перші кроки на шляху до неї – ви вже готові нести відповідальність за сім'ю. Все інше прийде з часом.

Що стосується дітей, то заводити їх варто, на думку Решетника, до 30-35 років. З точки зору медицини, жіночий організм до 30 фізично сильніше, тому краще народити первістка в цей період.

– Чоловікові-то «народжувати» легше, йому можна і в 35, – сміється Решетник. – Та й взагалі, звичайно ж, краще народжувати тоді, коли ви морально готові. Але особисто мені завжди хотілося завести дитину раніше, щоб бути з ним на одній хвилі, вести з ним цікаві розмови і бути для нього прикладом. Це легше, коли різниця у віці не така відчутна.

Але головне правило, про яке нагадує Григорій Решетник – заводити сім'ю потрібно тільки по любові, в якому б віці ви не були.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить