Фільми, які варто подивитися, коли хочеться поплакати

Фільми не завжди тільки розвага, іноді це безпечний спосіб вивільнити емоції. Ми знайшли декілька блискучих картин для тих, хто хоче справжньої драми. Попереджаємо: «Хатіко» серед них немає, зате є інші душевні історії про кохання, життя і людські взаємини, інформує Ukr.Media.

Їжа для душі, 1997

«Їжа для душі» стала одним з перших голлівудських фільмів, який показує життя афроамериканців в позитивному світлі. Тут вони не жертви гноблення, а звичайні люди зі своїми драмами і проблемами.

У центрі картини — велике сімейство, глава якого — Мама Джо — ось вже 40 років регулярно збирає своїх дітей та онуків на недільний обід. Після того як її госпіталізують через цукровий діабет, виявляється, що родинні зв'язки в їх сім'ї не такі вже й міцні. Три дочки ворогують між собою і плетуть інтриги, а помирити їх береться онук Мами Джо Ахмад.

Фільм виявився настільки успішним, що з нього зняли однойменний серіал на 5 сезонів.

Ноттінг Хілл, 1999

Після «Красуні» у Джулії Робертс було ще багато чудових ромкомів, і один з них — «Ноттінг Хілл». У ньому Джул грає практично себе — світову кінозірку, яка не може і кроку ступити без переслідування настирливих папараці. Коли вона зустрічає звичайного хлопця (якого грає красунчик Х'ю Грант), думка про роман — останнє, що приходить героїні в голову. Але ви знаєте, як це буває — люди закохуються всупереч всім обставинам і власній волі.

Це історія про те, чи можна побудувати стосунки, коли за вами спостерігає весь світ, і чи інша людина може стати жертвою популярності.

Спокута, 2007

У цьому фільмі чудово все: витончені костюми, які так псують тендітній Кірі Найтлі, музика, яка подарувала картині ще одну номінацію на «Оскар», наївні і добрі очі Джеймса Макевоя. Сюжет методично забирає у глядача всі надії, але тільки щоб потім подарувати нові. Шалено драматично, красиво, ніжно, загалом: плачте і захоплюйтеся.

Не хвилюйся, він далеко не піде, 2018

Поки світ чекає сольний фільм про Джокера, пропонуємо насолодитися талантом Хоакіна Фенікса в іншій його недавній роботі — трагікомедії «Не хвилюйся, він далеко не піде». Як і годиться картині такого жанру, у героїв все настільки погано, що це навіть смішно.

Джон — алкоголік, який втратив усе, зокрема можливість ходити. Після аварії він намагається знову знайти себе, хоча старі звички не залишають так просто. Це далеко не мила, але чесна і надихаюча історія реальної людини — американського карикатуриста Джона Каллахана, відомого своїм чорним гумором.

Квіти лілові полів, 1985

Фільм, в якому ви побачите, що Вупі Голдберг прекрасна не тільки в комедії. За цю роботу вона отримала премію «Золотий глобус», а сам фільм був номінований на «Оскар» в 11 категоріях. Причому для актриси це стало першою появою на екрані, як і для Опри Уїнфрі, яка теж знімається в цій картині.

Це історія про складний шлях звичайної дівчини, яка багато років живе під тиранією спочатку вітчима, а потім чоловіка і шукає свій шлях до незалежності.

Мачуха, 1998

Ще одна драма для шанувальників Джулії Робертс. Починається все цілком прозаїчно: чоловік іде від дружини до молодої дівчини. Подружжю вдається зберегти нормальні стосунки, погано тільки одне — кожні вихідні він забирає двох своїх дітей до себе, де вони проводять час з мачухою, від якої не в захваті ні самі діти, ні їх мати.

Колишня дружина довго ревнує, поки не дізнається, що у неї рак, а значить, дітям скоро і справді знадобиться нова мама.

Вавилон, 2006

У фільмі багато персонажів і кілька сюжетних ліній, які показують, що наш світ — як і раніше, Вавилон, де людям доводиться продиратися крізь непорозуміння, культурні відмінності, фізичні бар'єри, якщо вони хочуть домогтися свого.

Картина була номінована на «Оскар», а Американський інститут кіномистецтва включив її в десятку кращих фільмів року.

Вибір Софі, 1982

Екранізацію однойменного романа Вільяма Стайрона варто подивитися хоча б заради молодої і прекрасної Меріл Стріп.

Фільм не просто слізливий, він важкий, болісний і страшний. Іншою історія про жінку, яка втратила дітей і чоловіка в нацистському таборі, бути і не могла. Героїня намагається почати жити в благополучній післявоєнній Америці, хоча очевидно, що «нормальним» її життя навряд чи коли-небудь стане.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить