Джонні Деппа госпіталізували перед концертом у Будапешті

Як стало відомо, Джонні Деппа госпіталізували. Інцидент стався у столиці Угорщини, де артист збирався виступити з концертом у складі музичного гурту Hollywood Vampires. На жаль, захід так і не відбувся. Що ж відомо про стан зірки і чи справді ситуація серйозна?

Зірці «Піратів Карибського моря» довелося останніми роками зіткнутися з культурою скасування. Так, через звинувачення Ембер Херд актор втратив відразу кілька контрактів і навіть ролі у кіно. Більше того, продовжувати роботу з чоловіком погодились лише одиниці з міжнародних компаній, інформує Ukr.Media.

Закінчення багаторічного судового процесу ознаменувалося перемогою Джонні. Так, зовсім недавно було представлено фільм «Жанна Дюбаррі». Як відомо, у Каннах картину зустріли семихвилинними оваціями. Проте сам Депп вирішив повернутися не лише у світ кінематографа, а й у музичний гурт.

Так, 18 липня 2023 року гурт Hollywood Vampires повинен був виступити для своїх шанувальників у столиці Угорщини, Будапешті. Але, як незабаром з'ясувалося, Джонні Деппа госпіталізували, коли вже вся команда готова була розпочати виставу. Більше того, за заявами медиків, стан актора оцінювався як тяжкий.

Щоправда, менеджер Джонні запевнив шанувальників, що справа лише у поганому самопочутті. Вдаватися до подробиць чоловік не став. Проте ясність вніс один із учасників Hollywood Vampires. Так, за його словами, Депп просто перебрав із міцним і вже не міг контролювати себе.

«Все було готове. Сцена встановлена. Команда готова до виступу. Нікому навіть не спало на думку, що можуть бути проблеми. Все, що ми знали, це те, що Депп був збуджений. Він навіть не міг вийти з готелю. Ми також чули, що йому викликали лікаря, щоб зрозуміти, чи не сталося з ним чогось серйознішого за зловживання», — поділився музикант.

Про те, що нічого не загрожує здоров'ю знаменитості, можна зробити висновок і з наступного концерту гурту. Вже 22 липня Hollywood Vampires виступили для своїх фанатів у Польщі. І Джонні Депп був у доброму здоров'ї.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить