Джессіка Сімпсон показала своє фото під час алкогольної залежності

43-річна американська співачка, актриса та телеведуча Джесіка Сімпсон поділилася архівним кадром у соцмережі. Ще шість років тому зірка страждала від алкогольної залежності, але зуміла її побороти, інформує Ukr.Media.

Артистка не приховує, що свого часу багато випивала, перебуваючи у тривалій депресії. На знімку Джессіка, що розповніла, позує в простому рожевому спортивному костюмі без макіяжу. Її обличчя виглядає набряклим. Під фотографією Сімпсон розповіла підписникам про те, що ця фотографія була зроблена в розпал її алкозалежності, але через деякий час їй вдалося позбутися згубної пристрасті.

"Ця людина на світанку 1 листопада 2017 року — це невпізнанна версія мене. Мені належало зробити стільки самовідкриттів та досліджень. Я знав, що саме в цей момент я дозволю собі повернути своє світло, показати перемогу над внутрішньою боротьбою за самоповагу та сміливо ступити в цей світ з гострою ясністю. Особисто, для цього я мусила перестати пити алкоголь, бо він змушував моє серце та розум кружляти в одному й тому ж напрямку, і чесно кажучи, я була виснажена. Я хотіла відчути біль, щоб носити її як медаль за честь. Я хотіла жити, як живе лідер, розривати кола, щоб рухатися вперед — ніколи не озираючись назад з жалем чи смутком за будь-який мій вибір та рішення, які я зроблю на решті свого шляху тут, у цьому прекрасному світі.

Не можу повірити, що минуло вже 4 роки! Здається, наче це було два роки тому. Думаю, це добре. Навколо слова "алкоголізм" чи ярлика "алкоголік" існує багато стигми. Справжня робота, яку потрібно було виконати в моєму житті, полягала в тому, щоб насправді прийняти невдачу, біль, розбиття та самознищення. Питання не в питті. Проблема була в мені. Я не любила себе. Я не поважала власну силу. Сьогодні я це роблю. Я помирилася зі страхами та прийняла ті частини мого життя, які просто сумні. Я володію своєю особистою силою з душевною сміливістю. Я вільна".

На щастя, ці нелегкі для співачки минулі дні. Зараз вона схудла, почувається чудово, а виглядає просто приголомшливо. Зазначимо, що Джессіка Сімпсон має трьох дітей, і це не заважає їй бути успішною в кар'єрі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить