Дивна рутина вагітних принцес: яких правил потрібно обов’язково дотримуватися

Будь-яка жінка, дізнавшись про те, що вона чекає дитинку, неодмінно стикається з цілим рядом обмежень. Але, на відміну від не публічних дам, вагітні принцеси зобов'язані дотримуватися набагато суворіших правил протягом 9 місяців очікування. Ми розповімо, якого регламенту повинна дотримуватися королівська особа в положенні, інформує Ukr.Media.

Вагітні принцеси

Зараз ви дізнаєтеся, як непросто бути вагітною принцесою. Їм доводиться відмовлятися не лише від кави, але і дотримуватися багатьох інших принципів.

Розкривати стать майбутньої дитини

Зараз майбутні мами, не замислюючись, розповідають в мережах, буде в них дівчинка чи хлопчик. А ось для Кейт Міддлтон і Меган Маркл подібна поведінка суворо заборонена. І це не просто чиясь примха. Згідно з правилами королівського палацу батьки не мають права оголошувати стать дитини до її народження.

Приймати подарунки

У сучасній Великобританії користуються великим попитом подарункові списки. Майбутня мама вказує, які речі вона хотіла б бачити в якості подарунка на святкування народження дитини. Батьки можуть замовляти коляску, дитяче ліжечко, підгузки — все те, на що доводиться витрачатися напередодні поповнення в родині. Однак у випадку з Кейт Міддлтон ні про які списки й мови бути не могло, оскільки ця традиція також під забороною. До того ж навряд чи в настільки заможній родині коли-небудь стояло питання про економію бюджету.

Водити автомобіль

Це правило цілком обґрунтоване. Статистично доведено, що ризик потрапити в ДТП зростає на 42% під час другого триместру вагітності. Не дивно, адже в цей період організм особливо втомлюється, бо працює за двох. Нерідко трапляються раптові головні болі і непритомність. З метою захисту матері і дитини Кейт Міддлтон заборонили їздити за кермом, а замість цього вона в будь-який момент могла скористатися послугами персонального водія.

Бути в поганому настрої

Широка посмішка на обличчі і бездоганні манери — обов'язковий атрибут члена королівської сім'ї. Для них неприпустимо скаржитися на погане самопочуття, плакати при сторонніх або обговорювати, як протікає вагітність.

Їсти в публічних місцях

Існує теорія, згідно з якою стать майбутнього малюка можна визначити за смаковими уподобаннями матері. Щоб уникнути потенційних припущень оточуючих на цей рахунок і було введено дане правило. Їсти в суспільстві інших людей дозволено лише на прийомах, де всім гостям подають однакові страви.

Працювати відразу після пологів

Виношуючи дитину, Кейт Міддлтон була змушена відвідувати всі офіційні заходи аж до появи новонародженого. Але ось після пологів вона мала повне право "поставити на паузу" свої появи на публіці, щоб зосередитися на турботі про дитину. Правда, така відпустка може тривати не більше 5 місяців. Принц Вільям навіть скандалив з бабусею з цього приводу, намагаючись відстояти право дружини на те, щоб перш за все бути мамою, а вже потім — герцогинею.

Купувати дитячі речі в роздрібних магазинах

Знову ж таки для того, щоб не оприлюднити стать майбутньої дитини. Моторні папараці можуть відобразити дитячий одяг, який потім розкриє всі карти. Саме тому є спеціальні люди, які і купують весь необхідний одяг для матері і дитя. Всю інформацію вони, зрозуміло, тримають в найсуворішій таємниці.

Носити речі, що підкреслюють живіт

Принцеса повинна максимально спритно приховувати кругленький животик за допомогою добре підібраного одягу. Переважно для того, щоб уникнути появи чуток і передчасних заголовків у ЗМІ. Одяг повинен бути вільного крою, але ніяких безформних балахонів теж бути не може.

Оголошувати дату пологів

Королівський палац дає знати тільки про місяць народження дитини, але сама дата у жодному разі не розголошується. Новина про це з'являється приблизно на 10-12 тижні вагітності.

Викладати селфі з новонародженим

У XXI столітті цілком нормально викладати фотографії новонародженого в мережу. А ось королівським мамам подібне не дозволено, адже їм не можна мати власні акаунти в соцмережах. Максимум можна опублікувати фото на офіційній сторінці в Instagram. І то це доручено співробітникам прес-служби. Вони самі підписують фото в гранично офіційній формі.

Чи знала ви про ці вимоги до вагітних принцес? Можливо, деякі з цих правил можуть здатися дивними. А тоді розумієш, що вони цілком виправдані. Таке воно королівське життя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить