Даша Квіткова похвалилася стрункою фігурою у новій вазі

Даша Квіткова розповіла своїм підписникам про свою теперішню вагу. Як з'ясувалося, дівчина зараз рекордно схудла і важить 48 кг. Однак фоловери її розкритикували за надмірну худорлявість. Після пологів Квіткова почала активно займатися спортом і стежити за харчуванням. Тоді її вага становила 83 кг. Зараз Даша дійшла до позначки менше 50 кг. Дружина Микити Добриніна зізналася, що сильно схудла через регулярний стрес, інформує Ukr.Media.

"Мене сьогодні ваги сильно здивували. Я вперше за все своє доросле і свідоме життя важу 48 кг. Це вже не мої заняття спортом або харчування, це вже чисто нерви. Мені подобається, як я виглядаю, але я можу помацати свою печінку і це мене не дуже радує", — пише Квіткова.

"Вибачте, не можу не повипендрюватися, тому що я сама в шоці, що у мене такий класний вигляд після моїх 83 кг", — додала блогерка.

Однак шанувальники розкритикували дівчину за надмірну худорлявість. Вони підкреслили, що Даша, як публічна персона не може важити так мало, так як на неї дивляться підлітки, які можуть наслідувати її приклад і почати «худнути до смерті». Квіткова поспішила виправдатися і сказала, що себе в харчуванні вона зараз не обмежує і намагається повернути свої 50 кг.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить