Чому Меган Маркл у спеку носить вовняне пальто?

Як стало відомо, днями Меган Маркл серйозно здивувала американців. Причиною став одяг дружини принца Гаррі, який, що цікаво, зовсім не пасував під каліфорнійську погоду. Але, за словами стиліста, причина може бути зовсім не в тому, що жінка мерзне, інформує Ukr.Media.

Меган Маркл здивувала американців

Мабуть, ні для кого не секрет, як часто Меган Маркл любила брати пальто, доки проживала у прохолодній та похмурій Великій Британії. Однак, що цікаво, з переїздом до спекотної Каліфорнії смаки 42-річної герцогині зовсім не змінилися. Більше того, днями дійшло до смішного.

Так що Меган Маркл навіть здивувала американців. Вся річ у тім, що дружина принца Гаррі вирішила надіти вовняне пальто від Max Mara. Проте за бортом того дня було не менше 23 градусів за Цельсієм. Більше того, погода стояла сонячна та тепла. Проте це не зупинило герцогиню від загортання в теплий одяг.

Звичайно, можна сказати, що серед модниць пальто досить часто використовується як завершення образу. Адже завдяки такому одягу завжди є можливість додати не лише текстуру, а й надати необхідної форми своєму зовнішньому вигляду. Та й сама Меган ще 2021 року під час поїздки до Нью-Йорка також вирішила зробити вибір на користь більш теплого пальта при температурі 20 градусів.

Ховається від сторонніх очей?

Однак, судячи з усього, справа зовсім не в температурі або особливої любові Маркл до тепла. Відомий стиліст Міранда Холдер визнає, що якісне пальто (особливо дизайнерського крою) здатне зробити ансамбль згуртованим. Та й самооцінка у такому разі може піднятися. "Можливо, Меган використовує його як ковдру, щоб захистити себе", — зазначає фахівець.

Тим не менш, Холдер вважає, що навіть якщо питання стоїть у моді, це ніяк не виправдовує таку теплу модель в умовах температури Лос-Анджелеса. «Носити товсте вовняне пальто поверх вбрання, попри температуру 23 градуси, звичайно, трохи дивно. Навіть якщо це пальто чудового верблюжого кольору Max Mara, у якому ми бачили Меган Маркл».

Що цікаво, Міранда також припустила, що герцогиня могла прямувати до місця, де кондиціонери працюють на всю потужність. До того ж, не виключений і інший варіант подій. Так, дружина принца Гаррі забажала привертати до себе якомога менше уваги. Але, як Ви вже можете помітити, вийшло зовсім навпаки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить