Чи правда, що Том Круз та Ніколь Кідман стали найлютішими ворогами після розлучення?

Том Круз — один із тих чоловіків, які вміють раз і назавжди викреслювати з життя колишніх обраниць. Він намагається не перетинатися з колишніми. Що тут казати, щоб не зустрітися з Ніколь Кідман, Том навіть пропустив «Оскар», коли фільм за його участю був номінований. Зараз складається враження, що Том Круз та Ніколь Кідман на дух не переносять один одного. Дивно, як вони перебували у шлюбі цілих 11 років. Чи правда, що Том і Ніколь стали найлютішими ворогами після розлучення? У цьому ми зараз і розберемося, інформує Ukr.Media.

Як союз Тома Круза та Ніколь Кідман перетворився на кошмар

У 2001 році, коли знімки папараці частіше потрапляли до газет, ніж до Інтернету, адже веб-епоха ще не настала повною мірою, до Мережі все ж таки потрапили цікаві фото Ніколь Кідман. Акторку сфотографували, коли вона радісно йшла вулицею. За знімками складалося враження, що у зірки у житті трапилося щось дуже гарне. Вона сяяла і, здається, навіть пританцьовувала.

Однак того дня Ніколь не виграла приз, не отримала ролі мрії і не купила квиток, щоб вирушити туди, куди завжди мріяла. Того дня Ніколь розлучилася зі своїм чоловіком Томом Крузом. І була цьому безмірно рада. Виникає питання, невже Том був таким поганим чоловіком, що розлучення з ним так окрилило Кідман?

Виявляється, у шлюбі Ніколь та Тома дійсно було не так багато хорошого. На початку відносин, поки цукерково-букетний період змушував заплющувати очі на всі проблеми, можливо, знаменитості і були щасливі. Але пізніше їхній союз перетворився на кошмар.

Ніколь після розлучення намагалася не стимулювати пресу. Вона крізь зуби казала, що з теплотою згадує про колишнього чоловіка. Їй навіть удалося якось видавити з себе, що вона все ще любить Тома. Однак, навіть як актрисі, Ніколь було складно грати теплоту на камеру. Якось вона не витримала і зізналася, що Круз у шлюбі був аб'юзером. Акторка мріяла про принца на білому коні, але отримала маніпулятора, критикана, контролера і таке інше.

Найгарніша пара Голлівуду

Коли Ніколь і Том познайомилися і почали зустрічатися, їх назвали найкрасивішою парою у Голлівуді. Здавалося, що у молодих закоханих людей все чудово і вони житимуть довго та щасливо. Однак життя не фільм, не завжди виходить театрально та красиво.

Познайомилися Том і Ніколь, як і багато знаменитостей зі світу кіно, на знімальному майданчику. Тоді Ніколь тільки приїхала до США та намагалася будувати нове життя та кар'єру. Молодій актрисі була потрібна підтримка. І Том Круз її оперативно надав. Ніколь згадувала, що на початку відносин Круз здавався їй дуже дбайливим, чуйним та уважним.

В одному з фільмів Том та Ніколь грали закоханих. Актриса тільки-но починала свій акторський шлях, а Круз уже був досить відомим. Тому не дивно, що він часто давав поради Ніколь, допомагав краще поринути у роль. Вони багато часу проводили разом і без пам'яті закохалися одне в одного.

Звісно, у цій історії був неприємний момент. Том був одружений. Щоправда, він дуже швидко вирішив подати на розлучення. З одного боку, добре, що він одразу закінчив колишні стосунки, а потім розпочав нові. Але з іншого, Ніколь постійно нагадували про те, що коли Том так швидко і легко покинув дружину, то нічого хорошого від такого чоловіка чекати не варто.

Проте Ніколь не бентежили жодні застереження. Вона закохалася так, що не чула і не бачила нічого навколо, окрім Тома, звісно. Ніколь Кідман і Том Круз одружилися 1990 року. Однак найкрасивішою парою їх почали називати не одразу. Навпаки, на початку їхніх стосунків з них посміювалися.

Найчастіше недоброзичливці любили вставити свої п'ять копійок з приводу того, що Ніколь вища за Тома. Він, мовляв, поруч із нею виглядає зовсім не таким мужнім, як у фільмах. Одного разу однією реплікою Круз раз і назавжди припинив такі коментарі. Він сказав: «У ліжку всі одного зросту». Ця фраза актора стала мало не крилатою.

Казка закінчилася

Здавалося, у Ніколь і Тома все чудово. Виглядали вони щасливими та закоханими. У тому, що у пари все серйозно, фанати переконалися ще сильніше, коли знаменитості вирішили всиновити двох дітей. Зазвичай адекватні дорослі не наважуються на такий крок, якщо вони не впевнені один в одному. Тож після появи у сім'ї дітей фанати видихнули та зрозуміли, що шлюб кумирів міцний та надійний.

Не тут то було. Хоча пара все ж таки пробула разом досить довго — близько 11 років. 2001 року Том і Ніколь вразили публіку несподіваною заявою про те, що вони розлучаються. Розладу в «ідеальній» родині точно ніхто не очікував. Досі шанувальники знаменитостей не знають, що ж пішло не так у їхніх стосунках. Щоправда, є припущення.

Одні вважають, що причиною розлучення стала зрада Тома. Він, за чутками, мав інтрижку на боці з Пенелопою Круз. Інші казали, що Ніколь і Том розлучилися через його захоплення саєнтологією. Був і варіант про те, що Тома не влаштовувало, що його дружина дуже захоплена кар'єрою і рідко буває вдома.

Том Круз не підтримав дружину у скрутний момент

Вражає і те, що Том залишив Ніколь у дуже важкий момент. Не виключено, що йому і самому було важко, але все ж таки… Перед розлученням у Ніколь Кідман стався викидень. Зрозуміло, жінка чекала на підтримку коханого, але замість доброго слова вона побачила на столі стос паперів, пов'язаних з розлученням. Крім того, Том виявив бажання більше не бачитися з Ніколь (цікаво з огляду на те, що у пари двоє дітей).

Після розлучення Ніколь треба було якось забутись. Вона повністю поринула у роботу. Це дало свої плоди і актриса отримала «Оскар». Крім того, подейкували, що і на особистому фронті Кідман все добре. Їй приписували романи з різними знаменитостями: від Джуда Лоу до Рассела Кроу та Джима Керрі. Щоправда, насправді акторці було зовсім не до романтики. У неї почали сильно псуватися стосунки з дітьми. І, виявляється, тут не обійшлося без «злобного» колишнього Тома Круза.

Говорять, що Том не хотів, щоб діти спілкувалися з матір'ю. Настав момент, коли вони зібрали речі та переїхали жити до батька. Дійшло до того, що спілкування Ніколь з дітьми звелося до телефонних дзвінків, і це було рідко. Апогеєм стало те, що Ніколь не було на весіллі її сина. Молодий чоловік просто не запросив її. Виявляється, у цьому теж був замішаний Том Круз. Він поставив сина перед вибором: або тато не дасть на весілля жодної копійки, якщо там буде Кідман, або сплатить торжество повністю, якщо її там не буде. Син вибрав другий варіант, що дуже прикро.

Том Круз та Ніколь Кідман не хочуть навіть бачити один одного

Пройшло багато років після розлучення Ніколь та Тома. Здається, всі образи мають забути. Однак колишнє подружжя досі намагається не перетинатися. Якщо Том бачить у списку гостей публічного заходу Ніколь Кідман, він нізащо не піде туди. Уявіть, він навіть церемонію вручення премії «Оскар» пропустив. Хоча у номінаціях був фільм за участю актора.

З огляду на все це ми розуміємо, що між Ніколь і Томом відбулася справжня серйозна драма. Подробиці та причини розлучення, як і раніше, невідомі. Однак є ще один момент, який важливо згадати. Том Круз з такою самою впертістю не спілкується з іншою своєю колишньою Кеті Холмс. Може справа в акторі і він просто нікому не дає других шансів?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить