Брітні Спірс завершила курс лікування у психлікарні

Кілька тижнів тому стало відомо, що Брітні Спірс потрапила в психіатричну лікарню. За здоров'ям співачки стежать фани зі всього світу. Днями співачка вийшла з психіатричної клініки на день. Тоді повідомлялося, що вона повернеться на лікування ще мінімум на місяць. Після цього сама артистка звернулася до шанувальників із заявою, інформує Ukr.Media.

Брітні зазначила, що про її стан ходять різні чутки, яким не варто вірити. Свою проблему вона назвала "унікальною" і підкреслила, що робить все можливе, щоб їй стало краще. Схоже, артистці вдалося побороти недугу — вона завершила лікування і остаточно залишила клініку.

В інтерв'ю виданню TMZ інсайдер прокоментував здоров'я поп-діви так:

"Зараз психологічний стан Брітні набагато краще, ніж було тоді, коли вона тільки поступила в клініку. Вона звернулася до лікарів, бо відчула, що її колишні ліки перестали працювати. Їй хотілося ясно мислити, тому лікарі змогли скорегувати її терапію і підібрати ідеальну дозу препаратів".

Так, Брітні пройшла 30-денний курс реабілітації, багато працювала з психологами і приймала прописані ліки. Зараз зірка повернулася до звичного життя. Приміром, днями у соцмережі вона показала своє тренування і зізналася, що через стрес схудла. Про покращення самопочуття співачки може свідчити також її відеозвернення до фанатів на сторінці в Istagram. Днями вона звернулася до них з проханням дати їй трішки приватності і часу, аби вона могла впоратися з труднощами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить