Батько Брітні Спірс хоче мати повний контроль і владу над дочкою

Батько 37-річної, на хвилиночку, Брітні Спірс вирішив ще більше розширити свої повноваження. Раніше він хотів добитися продовження опікунства у Флориді, Луїзіані і на Гаваях (загалом, у тих штатах, які співачка відвідує найчастіше). Тепер до цього списку можуть додатися ще дев'ять — Алабама, Арізона, Колумбія, Джорджія, Массачусетс, Мічиган, Міссісіпі, Теннессі і Вірджинія, інформує Ukr.Media.

Більш того, Джеймс Спірс хоче обмежити спілкування дочки з людьми, які негативно на неї впливають. У число «душогубів» потрапили як колишній менеджер Брітні Сем Лютфі, так і її мама Лінн.

Фактично, містер Спірс збирається стати людиною, який буде одноосібно мати вплив на доньку і розпоряджатися всіма її фінансами.

При цьому саму Брітні такий розклад явно не влаштовує — вона вже намагалася послабити хватку батька і звернулася до суду з клопотанням про надання більшої свободи. Однак співачці в цьому було відмовлено.

А зовсім недавно Спірс, яка страждала залежністю від алкоголю і наркотиків і поправляла здоров'я в рехабі, звернулася до шанувальників. У Інстаграм зірка заявила: «Ви ніколи не знаєте, кому можна довіряти. Деякі люди можуть бути фальшивими. У мене дуже маленьке коло друзів, і я просто роблю те, що робить мене щасливою». При цьому Брітні додала, що хейтери можуть продовжувати її ненавидіти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить