Арнольд Шварцнегер зізнався, що з самого дитинства бореться з невиліковною недугою

Хто з нас не захоплювався сталевим пресом і м'язами Залізного Арні, чи не так? Проте мало хто знає, що актор із самого дитинства страждає через хворобу. Що вже казати, ми могли так і не побачити улюбленого актора у голлівудських стрічках. Що ж повідав Шварценеггер про свою невиліковну недугу і чи варто турбуватися його вірним шанувальникам?

Шварценеггер про невиліковну недугу

Як зізнався Арнольд Шварценеггер, говорячи про свою невиліковну недугу, він почав страждати на неї ще в дитинстві. Тоді майбутня зірка Голівуду проживала на своїй батьківщині — в Австрії. Варто лише уявити, якими були роки. Сам актор у своїх мемуарах називав їх незмінно голодними та бідними, інформує Ukr.Media.

Що вже казати, тільки в 18 років, коли Арні призвали в армію, він нарешті почав їсти м'ясо. Однак, мабуть, це дещо інша історія. Адже сьогодні ми згадаємо раніше життя Шварценеггера. Навчаючись у школі, хлопчик не встигав за своїми однолітками. Йому важко давалося читання. В результаті вчителі нерідко били підопічного лінійкою.

Лише у дорослому віці Шварценеггер дізнався, що має дислексію. Як відомо, ця недуга заважає людям читати. Ти можеш бути неймовірно розумним, володарем 100%-го зору і слуху, але сприймати літери на якомусь носії інформації зможеш насилу.

«Це була справжня катастрофа»

«Я страшенно читаю. В Австрії у 1950-х не говорили про хвороби, що впливають на здатність навчатися. Коли мене просили читати вголос на уроці, то була справжня катастрофа. І, звичайно, мене били лінійкою. Але тепер я знаю, що маю дислексію», — зізнався Залізний Арні своїм підписникам.

Попри невиліковну недугу, Шварценеггер найбільше хотів потрапити у світ кінематографа. І, що цікаво, він йшов на все, щоб не вилетіти зі знімального майданчика. Що вже казати, навіть дрібна роль вимагала серйозної вичитки сценарію до тих пір, поки Арнольд не запам'ятовував кожну репліку.

«Коли я готуюся до фільму, я читаю сценарій знову та знову місяцями. Доки не запам'ятаю кожне слово. Мені потрібний час і повторення, щоб зрозуміти слова». Насправді знаменитості з дислексією не така вже й рідкість. Вупі Голдберг, Том Круз, Дженніфер Еністон і навіть Стівен Спілберг. Однак це явно не заважає їм бути талановитими, чи не так?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить