Андрій Данилко пояснив, чому він постійно ходить у кепці

Відомий пародист прокоментував чутки про свою ймовірну лисину. Подібні розмови стали з'являтися у шанувальників артиста через його незмінний аксесуар в останні роки — кепки, інформує Ukr.Media.

Шоумен знайшов популярність завдяки образу свого епатажного персонажа — Вєрки Сердючки. Але при цьому Андрій розповідає, що проблем з випаданням волосся у нього ніколи не було. Перукарі завжди хвалять його густу шевелюру. Про це артист розповів у своєму недавньому інтерв'ю.

"В один час постійно запитували: "А чого він весь час ходить в шапці? Він напевно лисий". А у мене волосся росте так швидко! Клянусь! До нас додому приїжджав один хлопець мене підстригати і каже: "Боже, у вас таке густе волосся, люди про таке мріють, а ви постійно в шапці", — розповідає музикант.

Данилко зізнається, що для нього кепка і чорна маска з початку карантину стали невід'ємними атрибутами повсякденного образу. У них він себе почуває звично і комфортно.

"Для мене це як уніформа. У мене є різний одяг, але він весь одного кольору. Темний. Так само і з масками. У мене поганий зір. Я її кудись кину і потім не можу знайти. Мені в цьому настільки звично… вона мені не заважає. Нехай це буде як вусики у Чарлі Чапліна. Бороду я ж не можу відпустити — я ж граю зірочку", — коментує Андрій Михайлович.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить