Анастасія Стоцька нарешті показала свого чоловіка, довівши, що батько її дітей не Кіркоров

Співачка Анастасія Стоцька не любить показувати фотографії родини в соцмережах. Проте нещодавно все ж опублікувала деякі знімки. Так, показала фанатам доньку Віру. Їй два роки. Прихильники заявили, що дівчинка дуже красива і схожа на Кіркорова. Значить, її батько — Пилип?

З цього приводу було багато невтішних коментарів. Дісталося і Кіркорову, і Стоцькій. Але Анастасія заперечує спорідненість дітей з королем естради, інформує Ukr.Media.

Вона твердить, що сама з чоловіком здивована цій реальній подібності. А близькі друзі Насті і Філіпа вважають, що вони теж схожі один на одного. Немов брат і сестра. У всякому разі, є багато спільного в зовнішності.

Ще співачка помітила, що чоловік в якійсь мірі нагадує її тата. Ті ж риси тепер видно і в дітях Насті.

А ось Мартін, син Філіппа, і Саша, син Анастасії, стали схожі, як думає Стоцька, завдяки втручанню якихось потойбічних сил. Вона сподівається, що з часом спільні дитячі риси зникнуть.

Частина фанатів виступила на захист Стоцької. Писали, що порівняння Саші і Мартіна — це дурниця, і просили всіх залишити в спокої ці дві сім'ї.

Словом, невиправдані звинувачення Стоцькій дуже набридли і вона розмістила знімок, де сфотографована разом з чоловіком. До речі, востаннє це фото шанувальники Стоцької бачили два роки тому. Співачка веде звичайний спосіб життя і віддає перевагу поменше з'являтися на публіці.

Шанувальникам фото сподобалося. Вони вважають подружжя ідеальною парою. Додали, що тепер ясно в кого пішли син і дочка Стоцької. І ще зіронізували, запитавши: «Кому ще чоловік Стоцької нагадує Філіпа?».

Першим її чоловіком був актор, який грав у серіалі «Щасливі разом» Олексій Секірін. Пара жила в цивільному шлюбі, потім вони повінчалися. Але розійшлися через кілька років.

Друге заміжжя Стоцької було з ресторатором Сергієм. Їхній син Сашко народився у 2011-му. Через шість років на світ з'явилася донька Віра.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить