Анастасія Приходько зібралася стати прокурором

Українська співачка Анастасія Приходько повідомила, яку посаду хоче зайняти незабаром. І це пов'язано не зі співочою кар'єрою, інформує Ukr.Media.

Артистка та екс-чиновниця Анастасія Приходько планує обіймати посаду прокурора. Більш того, Анастасія зробила емоційну заяву, в якій сказала, що збирається отримати третю вищу освіту, вступивши в Національну Академію прокуратури України. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Раніше Приходько балотувалася в народні депутати України від партії Юлії Тимошенко "Батьківщина" по мажоритарному округу у Вінниці, проте не пройшла до парламенту.

Вона повідомила, що це рішення їй далося легко, адже гроші для неї не головне в житті, тому хабарів вона брати не буде. За її словами, вона буде чесно і справедливо виконувати свій обов'язок перед країною і людьми.

"Ну хтось же повинен все-таки це зробити! Я можу причому легко, а знаєте чому? А тому що за мною не стоять такі як Коломойський і не розповідають мені що робити… А гроші, як ви вже помітили, для мене не головне, так що свої хабарі сміливо суньте в будь-який з органів на вашому тілі!
І повірте вже хто-хто, а я буду чесно і справедливо виконувати свій обов'язок перед Батьківщиною, законом і людьми! Давайте вже рухатися вперед, а то ми ще довго будемо споглядати за рукоблудством в парламенті!"

Зазначимо, що українці своєрідно відреагували на нову заяву співачки: хтось підтримав, хтось засумнівався в її здібностях.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить