7 дітей на шоу талантів, які змусили зал плакати

Творчі діти — це чудово. Нерідко пісня, яку виконує дитина, звучить набагато більш зворушливо і пронизливо, ніж номер дорослої людини. Адже не дарма так популярні дитячі шоу талантів. Сьогодні ми розповімо вам про сім самих чудових виступів маленьких артистів, які змусили всіх дорослих буквально залити все навколо сльозами, інформує Ukr.Media.

Діана Козакевич

У 2014 році на популярному телешоу «Україна має талант» шестирічна дівчинка з Дніпропетровська на ім'я Діана Козакевич прочитала неймовірно зворушливий вірш, присвячений її бабусі. Дивіться з обережністю, адже є небезпека розридатися!

Белла Дев'яткіна

Кілька років тому чотирирічна дівчинка з Москви на ім'я Белла Дев'яткіна шокувала всю країну під час своєї появи на шоу «Дивні люди». У своєму віці дівчинка виявилася справжнім поліглотом: вона вільно спілкувалася англійською, німецькою, арабською, китайською та іспанською мовами. Це — талант на межі геніальності: дуже складно вивчити досконало п'ять мов, та ще й в такому віці. Такий рідкісний дар буває раз на сто років!

Емілі Москаленко

На румунському шоу «Next Star» восьмирічна Емілі Москаленко, яка, до речі, родом з Полтави, підкорила всю країну. Дівчинка неймовірно гнучка: її па і кульбіти змушували деяких глядачів шоковане хреститися і навіть скрикувати від жаху. Ще б, адже маленька творила просто божевільні речі! Така нелюдська гнучкість у Емілі від природи. У майбутньому напевно чекає кар'єра великої гімнастки!

Денис Плужник

Денис Плужник, що вразив країну під час шоу «Голос. Діти» від народження страждає рідкісним захворюванням. У нього дисплазія всіх кінцівок, у результаті чого в тринадцять років у хлопчика зріст всього лише сто десять сантиметрів. Йому дуже важко ходити, стояти і грати на музичних інструментах. Життя підлітка може обірватися в будь-який момент. Незважаючи на це, хлопець знаходить в собі сили не лише виступати на сцені, але й лікуватися, бути волонтером місцевої благодійної організації, ходити до школи і багато іншого. Справжній герой!

Аріна Шугалевич

У 2016 році маленька (а їй всього два рочки) виступила на сцені передачі «Україна має талант». Її номер був дивним, але вражаючим: дівчинка без запинки змогла назвати практично всі світові столиці всіх держав. Зал був у захваті і плескаючи оваціями, проте Орися, здається, навіть не розуміла, що ж вона такого зробила.

Аміра Виллигхаген

Коли дівчинці було дев'ять років, вона прийшла на Holland's Got Talent і там заспівала пісню, яку вивчила сама. Ніхто ніколи не вчив дитину співати, вона освоїла сама. Після участі в шоу Аміра почала будувати власну кар'єру співачки і вже встигла побувати з концертами в багатьох країнах світу.

Іззі і Ааралін

У 2013 році ця парочка, дівчинка Ааралін і її старший брат Іззі, прибутку на шоу america's Got Talent. Там вони виконали… пісню. Вірніше, сказати пісню… Скоріше, це було схоже на звуки з пекла. Ніхто не очікував такого інфернального номеру від маленьких дітей! Загалом, краще дивіться самі?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить