35-річний «вікінг» з Польщі зістарив себе заради любові

Сивочолий поляк мотивує своїх передплатників на нові звершення в житті.

В інтернеті, завдяки своїй незвичайній зовнішності, засяяла нова зірка – житель Варшави Павел Лодзияк. Незважаючи на густу сиву бороду і такого ж кольору волосся, поляку испольнилось всього лише 35 років. Він досить давно був активний в соціальних мережах, однак став по-справжньому популярним лише після того, як приміряв на себе образ "досвідченого" чоловіка.

Павло Лодзияк зізнався, що вирішив перефарбувати волосся в той момент, коли зрозумів, що почав сивіти. До того ж він прекрасно знав про те, що його коханої більше подобаються чоловіки старші, і це стало останнім поштовхом до зовнішніх змін, передає Ukr.Media.

“Як це не парадоксально, але я вирішила пофарбуватися, бо почав сивіти і погано себе почував. Хоча мені 35 років, така абсолютна білизна волосся мені подобалася вже давно", – розповів поляк в інтерв'ю виданню kobieta.

Зміна способу допомогла Павлу Лодзияку не тільки у налагодженні особистих відносин, але і в кар'єрі. Незвичайна зовнішність чоловіка, що працює фітнес-тренером і моделлю, зробила його заняття дуже популярними у відвідувачок залу.

Сам поляк вважає, що своїм виглядом надихає клієнтів і передплатників ставати краще, змінюватися, адже він сам далеко не завжди був таким привабливим і накаченим.

“На жаль, я з головою поринув у божевільні роки молодості. Коли у віці тридцяти років я подумав, що не можу бути зараз гірше, ніж у підлітковому віці, то взявся за себе", – сказав Лодзияк.

Сивочолого поляка часто порівнюють з 50-річним мільйонером, італійцем Джанлуки Vacca. І дійсно, незважаючи на різницю у 15 років, чоловіки виглядають майже як брати-близнюки. За словами самого Павла Лодзияку, їх ріднить не тільки колір волосся, густота бороди і накаченность засмаглих тіл, прикрашені татуюваннями, але і щось більше. “Нас об'єднує і те, що я також люблю оточувати себе жінками, але при цьому вірний тільки однієї. Також ми обидва займаємося спортом і має приблизно однаковий зріст – трохи більше 173 сантиметрів. Як ви можете бачити, нас об'єднує набагато більше, ніж можна подумати", – вважає поляк.

Новоспечена зірка інтернету всіма силами намагається мотивувати своїх передплатників на нові звершення. Чоловік часто постить фотографії тренувань і спільні знімки з дружиною, які він часто підписує надихає висловлюваннями.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить