25 березня – Феофанів день: традиції, обряди та прикмети

ам

25 березня православні християни згадують преподобного Феофана сповідника. У народному календарі дата отримала назву Феофанів день, інформує Ukr.Media.

Хто такий святий Феофан?

Проживав Феофан в VIII-IX століттях в Константинополі, родом був із знатної родини. Рано почав чиновницьку кар'єру і швидко досяг в ній успіху. Вступивши у шлюб, за спільним рішенням з дружиною зберегли цнотливість, пізніше обидва прийняли чернечий постриг.

На узбережжі Мармурового моря Феофан заснував монастир, сам брав участь у всіх роботах, показуючи приклад працьовитості. Він володів чудотворним даром: виганяв бісів, зціляв хвороби.

Обряди й традиції цього дня

Щоб скоріше настало остаточне весняне тепло, 25 березня прийнято підгодовувати птахів пшоном і насінням. Слов'яни вірили, що вони на своїх крильцях весну приносять. Кидаючи корм птахам, треба просити Господа, щоб послав влітку хороший урожай.

Заговоріть сьогодні свій гаманець, щоб у ньому завжди грошики водилися

Гаманець — це маленький банк для ваших грошових коштів, і щоб вони завжди водилися треба дотримуватися кількох нескладних правил. Дізнайтеся, як запустити і заговорити новий гаманець, щоб він завжди приносив фінансову удачу.

Вибір гаманця за кольором

Якщо ви купуєте новий гаманець, віддавайте перевагу таким кольорам:

1. Червоний. Оптимальний варіант кольору гаманця, символ наповнення та розвитку. Всі відтінки червоного притягують фінанси і направляють на шлях успіху.

2. Зелений. Символізує спокій і накопичувальну енергію. Цей колір приносить також особливу удачу у всіх справах.

3. Білий. Володіє потужною позитивною енергетикою. Проте найкращим варіантом буде гаманець, в якому білий колір скомбінований з чорним. Це — відмінний грошовий помічник і дуже стильний аксесуар.

4. Золотий. Саме для гаманців такий колір особливо доречний. Золото має яскраво-виражену грошову енергію і сонячне тепло, яке сприяє розвитку, як усього духовного, так і матеріального.

5. Чорний. Символ родючості і сталості, робить позитивний вплив на фінанси, дозволяє накопичувати і не витрачати зайве.

6. Різнобарвний. Допускається поєднувати в гаманці кілька різних кольорів, але при цьому кожен з них повинен володіти позитивною грошовою енергетикою.

Не купуйте гаманці блакитного, синього і фіолетового кольорів, ці відтінки безпосередньо пов'язані з енергією води. Гроші у таких гаманцях не затримуються, немов випливають.

Талісмани

В одному з відділень гаманця треба завжди тримати грошовий талісман. Варіантів багато, вибирайте на свій смак:

• золота рибка;

• золотий павучок;

• мишка;

• золота жаба;

• сова;

• підкова;

• китайська монетка;

• американський долар;

• гривнева нерозмінна монета;

• маленька ложка;

• лист лавра;

• паличка кориці.

Змова на грошову удачу

Залишається тільки заговорити новий гаманець на гроші. Обряд буде максимально ефектним, якщо проводити його на зростаючий Місяць. Треба покласти в гаманець по одній монеті і купюри різного номіналу, можна також класти і іноземну валюту.

Опівночі розташуйте відкритий гаманець з грошима на підвіконні так, щоб на нього падало місячне світло. Прочитайте замовні слова:

«Місяць і ніч, прошу вас допомогти. Заберіть з життя мого борги з бідністю, подаруйте мені багатство, щедрість. Назавжди від себе злидні відпускаю, а гроші в свій гаманець залучаю. Як ти, Місяць, світиш вічно, так і я завжди в достатку буду. Амінь».

Народні прикмети 25 березня

Сонце і тепло 25 березня віщують літо непогідне.

Якщо в Феофанів день ллє злива, значить, влітку обов'язково буде багатий врожай на жито.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить