Дитячі фотоапарати – сучасні інтерактивні іграшки

Якщо дитина проявляє творчі здібності, полюбляє фотографувати або просто хоче зберегти на пам’ять гарні моменти чи гарні краєвиди, то в нагоді стане дитячий фотоапарат. Це чудовий подарунок на будь-яке свято. Дитячі камери мають красивий дизайн, модель XOKO KVR-100 Bee Dual Lens демонструє один із варіантів оформлення зовнішнього вигляду фотоапарата. Деякі моделі прикрашені стразами, яскравий корпус із пластику, що зберігає камеру від пошкоджень при падінні. Дитячі камери це сучасні розвиваючі пристрої, які допомагають дитині пізнавати світ.

Дитячі фотоапарати – сучасні інтерактивні іграшки
Дитячі фотоапарати – сучасні інтерактивні іграшки

На відміну від професійних моделей, дитячі мають менше функцій. Це через те що відрізняються цілі використання. Така простота приладу – його найкраща характеристика, тому що це дає змогу дитині розібратися самотужки, без сторонньої допомоги. Дитячі камери мають ряд певних можливостей:

  • переглядати знімки на дисплеї;
  • перенесення знімків на комп’ютер та носії;
  • Видалення та копіювання;
  • Друк знімків.

Завдяки такій простій будові пристрою, дитина повністю незалежна, самостійно може виконувати: наведення об’єктиву, відрегулювати налаштування, натиснути кнопку затвору. Також в таких пристроях дуже легкий для користування інтерфейс.

Зовнішній вигляд та функціональні можливості дитячих камер

Зовні дитячі камери достатньо схожі на професійні. Проте дитяча камера має яскравий кольоровий корпус, що привертає увагу. Деякі моделі корпусів мають вушка та хвостики, імітуючи тварин, мають кумедні малюнки, бо прикрашені стразами чи паєтками. Як приклад, модель XOKO KVR-300 виконана у вигляді блакитного ведмедя. У комплекті до камери йде шнурок, завдяки якому фотоапарат можна повісити на руку чи на шию, що робить його використання зручнішим.

Дитячі фотоапарати – сучасні інтерактивні іграшки
Дитячі фотоапарати – сучасні інтерактивні іграшки

Набір функцій, які частіше за все, зустрічаються в цифрових дитячих фотоапаратах:

  • Вбудований дисплей;
  • Автофокус;
  • Відеозйомка;
  • Меню на російській або українській мовах;

Фотоапарати обладнані слотом для карти пам’яті, але вона йде у комплекті тільки з певними моделями, як зразок ось ця модель: XOKO KVR-1500. За відсутності карти, її треба буде придбати окремо. Також є види камер з вбудованими іграми, що точно сподобається дітям.

Дитячі фотоапарати – сучасні інтерактивні іграшки
Дитячі фотоапарати – сучасні інтерактивні іграшки

Особливою відмінністю дитячих камер є можливість створювати смішні знімки за допомогою вбудованого набору різноманітних рамок, наклейок та ефектів. Це дає дітям необмежену можливість експериментувати. Ще камера облаштована різними видами зйомки: нічний, портрет, додавання оформлення та персонажів. Декотрі моделі можуть розпізнавати посмішки та мають функцію інтелектуального фото. За допомогою таких функцій, дитина навчиться основам зйомки та робити селфі.

Ця іграшка рекомендована для дітей віком від 3 років. Найбільш доречним цей пристрій буде для дітей віком від 3 до 6 років. Окрім того що це цікава та кумедна іграшка, вона ще й розвиваюча. За допомогою неї дитина навчиться:

  • Одночасної координації дій, оскільки під час користування камерою: одна рука тримає, інша знімає;
  • Заряджати камеру, вставляти та виймати карту пам’яті, підключати камеру до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.

Цифрові фотоапарати – це чудові дитячі іграшки. Вони сприяють формуванню творчого підходу, що в свою чергу, навчає дитину цінувати прекрасне.

Наявність такої іграшки у дитини, вигідна і для дорослих: дитина може самостійно знімати що хоче та не відволікати дорослих.

No votes yet.
Please wait...

Ответить