«Золотого лева» на Венеційському кінофестивалі здобула картина-варіація Франкенштейна

«Золотого лева» на Венеційському кінофестивалі здобула картина-варіація Франкенштейна

Фото: Vittorio Zunino Celotto/Getty Images

Головний приз 80-го міжнародного Венеційського кінофестивалю «Золотого лева» отримав фільм «Бідні-нещасні» грецького режисера Йоргоса Лантімоса. Картина-варіація на тему історії про Франкенштейна з Еммою Стоун та Віллемом Дефо розповідає про вченого, який повертає до життя загиблу жінку, пересадивши їй мозок її ненароджену дитину. Про це повідомляється на сайті кіноогляду.

Статуетку «Срібного лева» вручили режисерові Маттео Гарроне за фільм «Я — капітан» про долю емігрантів, які намагаються дістатися Середземним морем до Італії. А гран-прі Венеціанського кінофестивалю дістався кінострічці японського режисера Рюсуке Хамагуті «Зла не існує».

Нагороди за найкращу чоловічу роль удостоєний Пітер Сарсгаард за роль у фільмі «Пам’ять» Мішеля Франка, а Кейлі Спейні, яка знялася у фільмі «Прісцілла» Софії Копполи, названа найкращою актрисою.

Перемога за найкращий сценарій до фільму дісталася Пабло Ларраїну та Гільєрмо Кальдерону — авторам картини «Граф» про життя чилійського правителя Аугусто Піночете.

Спеціальною премією Марчелло Мастроянні нагоржено актора Сейду Сарра, який зіграв у фільмі «Я — капітан» Маттео Гарроне.

Журі цьогорічного конкурсу очолював американський режисер Дем’єн Шазелл, який отримав премію «Оскар» за фільм «Ла-Ла-Ленд». Окрім нього, оцінювали картини французький режисер Аліс Діоп та італійський режисер Джонас Карпіньяно. У програмі «Горизонти» змагався фільм італійського режисера Альдо Джуліано «DIVE» («Занурення») з українцями у головних ролях. У позаконкурсній програмі показали картину Ганни Бурячкової «Назавжди назавжди» про молодих людей, яким довелося дорослішати у 1990-ті.

Фото: Vittorio Zunino Celotto/Getty Images

Фото: Daniele Venturelli/WireImage

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить