Зірка серіалу «Плут» Гордієнко розповіла, як чоловік Девізоров схитрував, щоб потрапити на фронт

Зірка серіалу «Плут» Світлана Гордієнко розповіла, як її чоловік, актор та захисник ЗСУ Макс Девізоров, схитрував, щоб потрапити на фронт. В інтерв’ю KP.UA Гордієнко зізналася, що коханий пішов до військкомату наступного дня після повномасштабного вторгнення РФ, але його не взяли.

— Макс пішов до військкомату 25 лютого, але його не взяли. Та як обговорювали! Він тоді не особливо зважав на мою думку. Хоча я просила, молила не залишати мене. У мене був страх, нерозуміння. Думала: адже він актор, що він може там зробити, це ж війна. Пам’ятаю, говорила йому: «Ти розумієш, що перед тобою буде стояти людина і тобі треба її вбити?!» Намагалася таким чином його відмовити. На що він мені відповідав: «Це не людина, це москаль». Але ж це лише усвідомити, що перед тобою все одно буде стояти людина, в неї будуть очі, і вона буде на тебе дивитися! Ця думка мене і досі лякає., – уточнила артистка.

Потрапити на передову Девізоров все ж таки зміг через місяць, коли пара вимушено виїхала до Львова. За словами Світлани, актор пішов до військкомату, щоб стати на облік, і, не порадившись із нею, зголосився вступити до лав ЗСУ.

— У березні ми поїхали до Львова. Макс сказав, що треба піти і стати на облік, бо ми переїхали. Він, звісно, ще та хитрюга! А там у нього запитали, чи готовий він зараз піти. І він сказав так. Тому зі мною ніхто не радився. Я була у повному відчаї. Та й зараз не можу сказати, що прийняла це.

Раніше в інтерв’ю «Зірковому шляху» Девізоров розповів, що вирішив вступити до лав ЗСУ після новини про смерть актора Паші Лі. До війни вони товаришували та перетиналися на знімальних майданчиках.

Гордієнко й Девізоров до весілля зустрічалися близько пів року. Артист зробив коханій пропозицію через відеозв’язок, в останній день перед тим, як поїхав на Донеччину. Пара розписалася у травні 2022-го у Дніпрі.

Фото: instagram.com/libkos

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить