Зірка «Будиночку на щастя» Костянтин Войтенко вдруге одружився

Фото: instagram.com/konstantin.voytenko

Зірка серіалу «Будиночок на щастя» Костянтин Войтенко вдруге одружився. Артист зв’язав себе узами шлюбу з дизайнером Наталією Камінською після двох років стосунків. Радісною новиною Войтенко поділився в Instagram, опублікувавши кадри з розпису пари в одному зі столичних РАГСів.

— Чоловік та дружина, — підписав знімки Костянтин.

Пара не влаштовувала гучних святкувань і відмовилася від традиційного весільного вбрання. Для розпису Наталя обрала чорну мереживну сукню, а Костянтин – костюм із чорною сорочкою.

Закохані почали близько спілкуватися на початку повномасштабної війни. Тоді Войтенко займався волонтерською діяльністю і мав залишити бронежилет для бійця на фронт у знайомих. Приїхавши за вказаною адресою, він зустрівся з Наталією, яка повернулася до України з Польщі у пошуках кішки.

Для Костянтина це другий шлюб. Близько 7 років він був одружений на танцівниці та актрисі Валентині Войтенко. Пара розлучилася восени 2022 року. Після розриву Валентина зізналася у соцмережах, що була жертвою домашнього насильства. У відповідь актор заперечував, що піднімав руку на дружину. Ексзакохані мають 6-річну доньку Емілію.

Войтенко родом із Дніпра. У 2011 році брав участь у проєкті «Україна сльозам не вірить». Відомий за ролями в серіалах «Коли ми дома», «Село на мільйон», «Будиночок на щастя», «Пес», а також у фільмах «Синевир» та «Параджанов».

Пара не влаштовувала гучних святкувань і відмовилася від традиційного весільного вбрання. Фото: instagram.com/konstantin.voytenko

Для Костянтина це другий шлюб. Фото: instagram.com/konstantin.voytenko

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить