Захисниця України Руся Данилкіна знялася для новорічної колекції бренду Gasanova

Фото: instagram.com/gasanova_elvira

Захисниця України Руся Данилкіна, відоміша як Незламна Руся, стала головною героїнею новорічного кампейну бренду одягу GASANOVA. Про це у соцмережах повідомила дизайнерка Ельвіра Гасанова.

— Ця колекція є нашим висловом подяки, даниною доблесті, силою та відданістю наших героїв. Щороку, незалежно від культури та національності, люди цікавляться східною символікою свята. Ми вирішили, що це чудова нагода представити українцям нашу інтерпретацію давньої традиції, — зазначила Ельвіра. – Руслана Данилкіна, видатна героїня Збройних сил України. Її історія є прикладом мужності та рішучості, а також пронизливим нагадуванням про те, що, незважаючи на святкові дні, відлуння війни резонує у наших серцях.

В основі колекції міні-сукні, сукні-сорочки, шкіряні костюми та вбрання у паєтках, на створення яких надихнув символ майбутнього року – дракон.

Руся Данилкіна вирушила добровольцем на війну у 18 років як оператор-зв’язківець і працювала на Запорізькому та Херсонському напрямках. У лютому 2023 року Руслана потрапила під обстріл біля лінії фронту і втратила частину ноги.

Фото: instagram.com/gasanova.brand

Фото: instagram.com/gasanova.brand

Фото: instagram.com/gasanova.brand

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить