За перемогу у фіналі Нацвідбору «Дитячого Євробачення-2023» поборються п’ять вокалістів

За перемогу у фіналі Нацвідбору «Дитячого Євробачення» змагатимуться п’ять вокалістів

Фото: Анастасия Мантач/Суспільне

«Суспільне» оголосило імена фіналістів Національного відбору на «Дитяче Євробачення-2023». За право представляти нашу країну на конкурсі змагатиметься п’ятірка найсильніших вокалістів, яких обрали за результатами прослуховування з десяти учасників лонглиста члени експертної ради: DEMCHUK, KHAYAT, композитор Євген Хмара та музичний продюсер відбору Світлана Тарабарова. Список конкурсантів опублікований на офіційному сайті мовника.

Список фіналістів Нацвідбору на «Дитяче Євробачення-2023»:

1. Група 3 beauties

3’beauties — луцька група, вокалістками якої є 13-річна Ганна Ткач, 12-річна Владислава Волинець та 13-річна Олександра Коровицька. Дівчата стверджують, що їхня суперсила — в єдності, що допоможе їм виграти Нацвідбір.

Фото: Анастасія Мантач/Суспільне

2. POLINA BABIY

Поліні 14 років. Вона родом з Одеси, але тимчасово проживає у Братиславі. Мріє представити Україну на «Дитячому Євробаченні» та донести меседж своєї пісні всій Європі.

Фото: Анастасія Мантач/Суспільне

3. Анастасія Бєлібова

12-річна Анастасія народилася у Миколаєві, але наразі мешкає у місті Южноукраїнськ Миколаївської області. Вокалістка з дитинства займалася бальними танцями та має безліч перемог у всеукраїнських конкурсах.

Фото: Анастасія Мантач/Суспільне

4. Денис Грищук

Денис родом із Нововолинська на Волині, проте тимчасово мешкає у польському Любліні. Каже, що його суперсила в тому, що він тверезо та реалістично дивиться на події, не ідеалізуючи їх. Переконаний: щоб чогось досягти – треба багато працювати. Юний співак мріє у майбутньому зібрати стадіон.

Фото: Анастасія Мантач/Суспільне

5. Анастасія Дімід

Закриває п’ятірку фіналістів дев’ятирічна Анастасія Дімід. Вокалістка родом із села Гошів Івано-Франківської області. Анастасія каже, що її суперсила у тому, що вона українка. Мріє стати відомою на увесь світ співачкою, прагне самовдосконалення та музичних експериментів.

Фото: Анастасія Мантач/Суспільне

Фінал Нацвідбору відбудеться у жовтні у форматі онлайн-концерту. Як і минулого року, до вибору представника України на конкурс приєднаються троє членів журі. Склад суддів фіналу визначатимуть українці шляхом онлайн-голосування.

«Дитяче Євробачення-2023» пройде у Франції 26 листопада у Палаці Нікайя у Ніцці. У 2022 році представниця України Злата Дзюнька посіла 9-е місце у конкурсі з піснею «Незламна».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить