За день до свого 77-річчя померла зірка американських ситкомів Сюзанна Сомерс

За день до свого 77-річчя померла зірка американських ситкомів Сюзанна Сомерс

Фото: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank via Getty Images

Американська акторка Сюзанна Сомерс померла за день до свого 77-річчя онкології. Артистка померла вдома від агресивної форми раку молочної залози, з якою боролася понад 23 роки. Про це повідомляє People.

— Її сім’я зібралася, щоб відсвяткувати її 77 День народження 16 жовтня. Натомість вони святкуватимуть її незвичайне життя і хочуть подякувати мільйонам її шанувальників та послідовників, які дуже любили її, — зазначив у заяві виданню публіцист Сомерс від імені сім’ї акторки.

Представник актриси додав, що цього тижня відбудеться приватне сімейне поховання, а у листопаді відбудуться поминки. У неї залишилися чоловік Алан Хемел, троє дітей та шестеро онуків.

У липні Сомерс повідомила в Instagram, що у неї стався рецидив раку грудей вперше з моменту, коли їй поставили перший діагноз у 2000 році.

Сюзанна Сомерс найбільш відома за ролями в ситкомах «Компанія трьох» та «Крок за кроком», а також за роллю шерифа Хільді Грейнджер у серіалі «Вона — шериф». Акторка випустила понад 25 книг і є автором бестселерів за версією New York Times. Сомерс також відома бізнес-проектами у сфері здоров’я та краси, зокрема виробництвом тренажерів Thighmaster.

Кадр з серіалу «Крок за кроком» Фото: ABC Photo Archives/Disney General Entertainment Content via Getty Images

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить