Зірка «Секс і місто» Синтія Ніксон оголосила голодування, вимагаючи припинити вогонь у Секторі Газа

Фото: Kevin Dietsch/Getty Images

Зірка серіалу «Секс і місто» Синтія Ніксон оголосила п’ятиденне голодування на підтримку сектору Гази. Разом з іншими активістами артистка вийшла з плакатом до Білого дому, вимагаючи від президента США Джо Байдена закликати до припинення воєнних дій між Ізраїлем та ХАМАСом. Про це повідомляє The Guardian.

На мітингу артистка, яка раніше балотувалася на посаду мера Нью-Йорка, уточнила, що двоє її дітей – євреї, а їхні бабусі та дідусі пережили Голокост. У коментарі виданню актриса також звинуватила адміністрацію президента США в тому, що вона «надто повільно» діє задля порятунку життів і звернулася до Байдена.

— Мій син попросив мене використовувати будь-який голос, щоб якнайголосніше заявити, що «ніколи знову» означає «ніколи більше» для всіх. За сім тижнів Ізраїль убив на крихітній смужці землі більше мирних жителів, ніж було вбито за 20 років війни по всьому Афганістану. Я втомилася від того, що люди виправдовуються тим, що жертви серед цивільного населення – це звичайна ціна війни. У цих цифрах нема нічого рутинного. У цих смертях немає нічого простого. Я хотіла б звернутися з особистим проханням до президента, який сам пережив таку руйнівну особисту втрату, перейнятися тим співчуттям, яким він так добре відомий, подивитися на дітей Гази та уявити, що вони його діти, — повідомила актриса.

Крім Ніксон, в акції також візьмуть участь політики з п’яти штатів США — представник штату Делавер Мадіна Уілсон-Антон, представник Нью-Йорка Зохран Мамдані, представник Оклахоми Морі Тернер, представник Віргінії Сем Расул і представник Мічигану Абрахам Айяш.

Фото: Kevin Dietsch/Getty Images

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить