Український актор Гліб Михайличенко переїхав до РФ після підтримки ЗСУ

Актор Гліб Михайличенко переїхав до РФ після підтримки ЗСУ

Фото: facebook.com/gleb.mikhaylichenko

Український актор Гліб Михайличенко, який підтримував ЗСУ після повномасштабного вторгнення РФ, переїхав до Росії. Артист працює у російській компанії, яка займається зйомкою інтерв’ю та інших комерційних роликів. На цьому наголосив театральний режисер Олександр Жила, який опублікував скріншоти відео російського продакшну, де зображено актора, та його закритого профілю в соцмережах.

— Вау. Круто, що ще сказати, – підписав пост Жила.

Колега Михайличенка Римма Зюбіна також обурилася вчинком артиста. У соцмережах вона поцікавилася, як може виникнути ідея зрадити свою країну в умовах війни.

— А коли актор 2022-го їздить з концертами до наших військових, а 2023 року опиняється в Росії. Це як? Мені хтось може пояснити, що там у голові? Яка ж мудра казочка «Фарбований Лис», і скільки ще чарівних перевтілень до і після перемоги чекає на нас, — уточнила Римма.

У Театрі юного глядача, де раніше працював Михайличенко, відхрестилися від актора, заявивши, що він переїхав до РФ після припинення співпраці з установою. Батьки хлопця, актори Максима та Олена Михайличенко поки що ніяк не прокоментували скандал.

— Наші дорогі юні глядачі та їхні батьки! Зараз у театральній спільноті поширюється інформація про актора, який переїхав до країни-агресора. Хочемо наголосити, що вищезгаданий актор переїхав до Росії після того, як закінчив роботу в нашому театрі, — заявили у театрі.

Глібу 24 роки. У 2019-му він закінчив університет ім. І. Карпенка-Карого, після чого потрапив до трупи ТЮГу. Українським глядачам він відомий за ролями у серіалах «Кохання без гальм», «Спадкоємиця мимоволі», «Жіночий лікар-3».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить