Українські актори знялися в еротичному кліпі литовського гурту Beissoul & Einius

Фото: прес-служба Юрія Катинського

Український режисер Юрій Катинський зняв еротичний кліп на пісню «Underwater» для литовського гурту Beissoul & Einius. Головні ролі у відео зіграли українці: актори Руслан Мірошниченко, Юлія Чамуха, Іларіон Тея, Влада Суперклас, Станіслав Крушинський, Таїсія Борисенко, Єгор Онищенко, Маргарита Хура та моделі Олена Грачова та Тетяна Савицька. Прем’єра ролика відбулася на YouTube -каналі колективу.

«Underwater» — це історія про людей, які звикли бачитися в тісних кімнатках готелю. Їхня чергова зустріч набуває особливого значення, адже за сюжетом це остання ніч на Землі.

— Ніхто не знає, в який момент обірветься перебіг часу кожного. Звісно, ​​так було завжди. Однак зараз ми живемо в реаліях, коли ця невідомість стала для нас ще моторошніше доступною. Тому з командою ми створили метафору до сьогодення і пішли від зворотного – а якби всі знали точний час свого кінця? З ким і як було б проведено останні хвилини? — Розповів режисер про відеокліп.

Зйомки відео проходили у київському готелі «Салют». Заради цього кліпу фронтмен гурту Артурас особисто приїхав до України і першої ж ночі застав обстріл Києва. Прем’єра ролика відбулася 28 жовтня на концерті Beissoul & Einius у литовському місті Каунас. Його транслювали на 24-метрових екранах для багатотисячної аудиторії на стадіоні.

Beissoul & Einius — електронний-поп-гурт, творцями якого є Бейсул (справжнє ім’я Артурас Жабас), який народився в Україні, та Ейніус Ярутіс. Колектив утворився у 2011 році після розпаду гурту MuseIQ, учасниками якої вони раніше були. Гурт описує свою музику як «electrofashion» і у своїх піснях імітує стиль 1980-х та 1990-х років. Найвідоміші пісні: «Adopted Child Of Love», «Kaip tu ir sakei», «A Song To Live» та «Як ти й Сказавши».

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить