Українська короткометражка ГКЧП отримала нагороду на фестивалі у Берліні

Фото: usfa.gov.ua

Український ігровий короткометражний фільм отримав нагороду на міжнародному фестивалі у Берліні. Про це 19 листопада повідомило Державне агентство з питань кіно.

— Фільм «ГКЧП» Аркадія Непиталюка став кращим ігровим фільмом на 39th INTERFILM — International Short Film Festival Berlin! — розповіли на сайті Держкіно України.

Режисер фільму Аркадій Непиталюк написав на своїй сторінці у Facebook, що дізнався про перемогу увечері 18 листопада, коли з сім’єю сидів у підвалі через дронову атаку Росії.

Події у стрічці зображають 19 серпня 1991 року у дитячо-юнацькому таборі поблизу Запоріжжя — у розпал ГКЧП та «Лебединого озера» по телевізору. Головні ролі у фільмі зіграли Ірина Мак («Спіймати Кайдаша», «Номери») та Олег Стефан («Гуцулка Ксеня», «Захар Беркут»).

Міжнародна назва стрічки — «Golden leggings». В основі 20-хвилинної трагікомедії — п’єса Людмили Тимошенко «Золоті лосіни». У жовтні національна премія кінокритиків «Кіноколо» назвала “ГКЧП” найкращим короткометражним ігровим фільмом року.

У серпні український повнометражний ігровий фільм «Степове» Марини Вроди отримав нагороду за найкращу режисуру на кінофестивалі Locarno Film Festival у Швейцарії.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить