Українка Ангеліна Усанова презентувала національний костюм на сцені «Міс Всесвіт»

Фото: скриншот відео youtube.com/Miss Universe

«Міс Всесвіт Україна» Ангеліна Усанова на сцені «Міс Всесвіт» презентувала національний костюм «Берегиня Маті». Він присвячений силі материнської любові та беззахисним дітям, які дізналися, що таке війна. Автором вбрання виступила команда дизайнерів МÜ production. Онлайн-трансляція шоу відбулася на YouTube.

Костюм створювався в Україні протягом півтора місяця. Було використано 30-35 метрів шифону та органзи. Поверх тканини надруковано принт у вигляді хмар та синього неба. Деякі елементи костюма розроблялися та друкувалися на 3D-принтері, а для обробки використовували приблизно 45 000 декоративних каменів. Блакитна тканина костюма «Берегиня Маті» — символ мирного, тихого неба без ракет. Білий і молочні кольори — символи світу. Синій та жовтий – кольори прапора України. Золоті елементи – це броня, яка символізує силу кожної української матері, яка захищає своїх дітей. Фігурка маленького золотого янголятка — символ безцінного життя кожної дитини.

Щоб укотре привернути увагу світу до подій в Україні та ідеї костюма, «Міс Всесвіт Україна»- 2023 Ангеліна Усанова написала пісню «Peace», на яку відзняли відеокліп за участю дітей.

Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

Цим костюмом команда «Міс Всесвіт Україна» хоче нагадати про необхідність для всіх держав поважати міжнародне право та принципи, закріплені у Статуті ООН. За даними статистики, з початку повномасштабного вторгнення в Україну понад 500 дітей загинули, понад 1000 отримали поранення, 379 вважаються зниклими безвісти, 19 546 депортували в Росію, з них повернулися лише 386. Постраждалими від війни вважаються 7,5 мільйона українських дітей.

У 2022 році Україна вперше за роки участі у «Міс Всесвіт» виграла конкурс національних костюмів, випередивши в онлайн-голосуванні представниць 90 країн світу.

За рішенням оргкомітету Ангеліна Усанова здобула титул «Міс Всесвіт Україна — 2023» після Zoom-інтерв’ю з 3 фіналістками та онлайн-голосування журі. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от МІС ВСЕСВІТ — УКРАЇНА (@missukraine_universe)

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить