Учасниця «Супермами» блогерка Яна Дога шокувала суперниць сумою свого заробітку

Фото: скрін з YouTube-каналу СТБ

Учасницею останньої серії шостого сезону шоу «Супермама» стала блогерка Яна Дога, яка має 11.4 млн підписників у TikTik та 530 тисяч в Інстаграмі. Її у програмі представили як «маму-матеріалістку», що виховує 7-місячного сина Стефана. До Києва Яна переїхала із Ізмаїла Одеської області разом із чоловіком В’ячеславом. Останні чотири роки пара займається блогерством. У випуску Яна розповіла, що заробляє з блогів понад 60 тисяч доларів, чим шокувала суперниць.

— Дохід тільки із TikTok [на місяць складає] 20 тисяч доларів. В Інстаграмі я заробляю приблизно 30-50 тисяч доларів на місяць, — розповіла блогерка.

Яна розповіла, що має декілька квартир, але наразі орендує квартиру 130 квадратів із панорамним видом на «Батьківщину-Матір» за 55 тисяч гривень, тому що їй подобається «жити у різних місцях». Також блогерка показала суперницям прикраси Cartier, одяг та аксесуари Louis Vuitton і Prada. Нещодавно дівчина купила собі автомобіль Porsche за 55 тисяч доларів. Також вона оплачує послуги прибиральниці та шеф-кухаря. 

— На дитину я витрачаю приблизно сто тисяч гривень. На рік я хочу подарувати йому квартиру. Ми купимо квартиру під інвестицію, щоб він потім міг її продати і витратити гроші на що схоче, — розповіла блогерка.

Четвірка учасниць «Супермами» на цьому тижні — Ліза, Яна, Віка та Христина. Фото: instagram.com/stbua

Під час вечері чоловік блогерки розповів, що він заробляє від 35 тисяч доларів на місяць завдяки школі CMM та інвестиціям. Одна із учасниць, Вікторія, запитала, чому Яна платить податки як ФОП третьої групи, хоча очевидно заробляє більше дозволеного законом ліміту у 8 мільйонів гривень на рік. Яна відповіла, що у неї немає «переліміту», тому що заробіток щомісяця може значно відрізнятися. За столом суперниці посварилися та обізвали одна одну «тупою».

У фіналі Дмитро Карпачов не захотів давати 10 балів жодній із суперниць. Тому за результатами оцінок самих дівчат перемогла учасниця Вікторія, набравши 49 балів. Яну суперниці оцінили на 32 бали.  

Проєкт «Супермама» виходить на СТБ з 2020 року. Щотижня чотири матері з різними підходами до виховання дітей змагаються за звання «супермами» та ставлять одна одній оцінки за чотирма критеріями: материнство, хазяйновитість та самореалізація. Останній шостий сезон знімали під час повномасштабного вторгнення. Усі учасниці розмовляють українською мовою, а якщо хтось переходить на російську, то їх переозвучують.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить