У кінопрокат вийде документалка про Назарія Яремчука, яку створювали три роки

Фото: roduna.org/семейный архив Назария Яремчука

В український кінопрокат вийде документальний фільм «Яремчук: Незрівнянний світ краси», присвячений легенді української сцени Назарію Яремчуку. Ініціатором створення картини виступила дочка артиста Марія Яремчук, а над самим фільмом працювали протягом трьох років. Трейлер було опубліковано на YouTube.

Фільм складається з ексклюзивних спогадів близьких Яремчука та культових діячів культури, а також з особистих щоденників та унікальних хронік: від перемоги на конкурсі «Пісня-71» у Кремлі з «Червоною рутою» до політичних переслідувань КДБ, загибелі Володимира Івасюка, виступів у Чорнобилі та Афганістані. До участі у проекті також приєдналися учасники колективу ВІА «Смерічка», де виступав Назарій.

Картину створену студією KNIFE! Films покажуть у кінотеатрах України з 8 серпня, а за тиждень її презентують на фестивалі Миколайчук OPEN у місті Чернівці з 15 по 23 червня.

Назарій Яремчук — уродженець Чернівецької області. Артист розпочав свою кар’єру наприкінці 60-х. 1987 року йому було присвоєно звання народного артиста Української РСР, а 2021-го посмертно — звання Героя України. Найвідоміші хіти у його виконанні «Незрівняний світ краси», «Чуєш, мамо», «Якщо мине любов», «Батько і мати», «Зачаруй», «А матіоли цвіт» «Червона рута», «Водограй», «Смерекова хата», «Стожари», «Гай, зелений гай», «Родина», «Я піду в далекі гори», «Пісня буде поміж нас», «Писанка», «Гей ви, козаченьки», «Я ще не все тобі сказав».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить