Віра Брежнєва розповіла, як волонтерила у Мукачеві

Віра Брежнєва розповіла, як волонтерила у Мукачеві

Фото: instagram.com/ververa

Співачка Віра Брежнєва під час візиту до України приїхала до Мукачева, де разом із волонтерами за рік допомогла збудувати корпус будинку-інтернат для дітей. Як пише онлайн-видання «Район.Мукачево» артистка задонатила на будівництво медсанчастини після того, як дізналася, що у березні минулого року до закладу евакуювали 22 тяжкохворих дітей із міста Дружківка Донецької області.

— Ну що, приїхала я до Мукачева, де вже півтора роки живе та працює феєю красуня Катерина Терехова. Знайомтеся, одночасно суперволонтер і мій друг, якому я дуже довіряю. Одного дня Катя зрозуміла, що потрібно збудувати житло, де може бути не лише якісне приміщення для медпункту Мукачівського інтернату, а ще й кілька кімнат для 22-х дівчат із Дружківського інтернату, які приїхали ще минулого року і весь цей час вони жили у спортзал інтернату. Вона звернулася до своїх друзів, і ми разом допомогли їй це зробити. Ось ця дівчина, – зазначила співачка у соцмережах. – До цього ми разом ще відремонтували стару школу та зробили шелтер для 55 людей. Разом – це Катя, її мама, її друзі. Люди, які їй довіряють, та люди, які відвідують мої концерти. Приходячи ви робите свій внесок у багато добрих справ. І я така вдячна вам за довіру. Разом ми сила та світло.

Загалом на будівництво медсанчастини було витрачено близько трьох мільйонів гривень. 1/3 цієї суми передала Брежнєва, а решту допомогли зібрати благодійники. Мукачівський будинок-інтернат зі свого бюджету виділив 240 тисяч гривень.

Брежнєва, яка багато років жила та працювала у РФ, після повномасштабного вторгнення відкрито підтримала Україну. Артистка розповіла в соцмережах, що в перші дні у Києві під обстрілами перебували її чоловік і мама та закликала росіян зупинити війну. Через антивоєнну позицію та допомогу рідній країні, зірка потрапила до «чорного списку» артистів, пісні яких у Росії рекомендується заборонити до виконання, а концерти — заблокувати.

Фото: instagram.com/ververa

Фото: instagram.com/ververa

Фото: instagram.com/ververa

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить