«Він незла людина»: Колишня бек-вокалістка Потапа Марта Адамчук прокоментувала скандали за участю продюсера

Фото: youtube.com/Аліна Доротюк

Співачка та актриса «Жіночого кварталу» Марта Адамчук, яка раніше три роки співпрацювала з Потапом як його бек-вокалістка, прокоментувала скандали за участю продюсера. В інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк Марта заявила, що не готова обговорювати вчинки артиста, але впевнена, що своїми діями він не хотів викликати скандал.

— Ну, якщо людям нічим зайнятися і вони прогнозують, що час Потапа минув, це їхня особиста справа. Я не хочу ні оцінювати, ні обговорювати. По-перше, я їх дуже люблю, це фактично моя сім’я. А по-друге, я б хотіла сказати свою думку, якби поспілкувалася з Льошею, запитала, як він: «Льоша, як ти? Льоша, чому в тебе зараз таке в житті?». Взагалі люди, які зараз тригерять наше суспільство, їм потрібно сказати «дякую», бо все це наш досвід. Кожен із нас із цих випадків щось для себе виносить. – наголосила Адамчук. – Я знаю, що він дуже позитивна, незла людина. І від нього чекати на щось негативне? Можливо, люди бачать те, на що вони налаштовані?

Говорячи про скандал, який викликала пісня Потапа про волонтерів, Адамчук уточнила, що не знає, чи вона так зачепила всіх людей.

— Я не знаю, чи вона зачепила всіх. Можливо, це щось у людей особисте. Можливо, він написав пісню за старою схемою, як колись – не зі зла це зробив, а просто написав пісню в такій структурі, як він це робив раніше. Можливо, цей випадок його також навчив, що зараз така структура не спрацює. Я не знаю, треба питати Льошу, – додала Адамчук. — Зараз паралельно з війною в країні кожен має ще й свою війну. у кожного вилазить багато особистих проблем, питань до себе. Можливо, на тлі цього робляться якісь такі чи не такі вчинки. Це ж теж суб’єктивна думка. Для когось це нормально, для когось немає. Кого слухати? Хто сказав де правильно, а де неправильно? Когось зачепило, когось не зачепило. Я це побачила, але далі роблю свої справи.

Хвиля хейту з боку слухачів та колег побралася на Потапа після виходу пісні «Волонтер», де він заспівав про дівчину, яка «дві ночі волонтерила з бійцями».

У жовтні публіка засудила артиста, що під час війни він вкотре виїхав з України до Іспанії разом із дружиною, співачкою Настею Каменською. Після цього співак опублікував посаду, заявивши, що невдовзі має намір повернутися додому.

Скандал також викликало відео Потапа для TikTok, де він заспівав про затримання контрабандистів, які хотіли продати скіфське золото з України. У пісні артист порівнює українських бійців тероборони (ТрО) зі співробітниками іспанської поліції, заявивши, що останні працюють краще.

Марті Адамчук 37 років. Вона співачка та фотограф. На початку кар’єри працювала на бек-вокалі у дуету «Потап та Настя». У 2017 році взяла участь у вокальному шоу «Голос країни», де дійшла до фіналу. З жовтня 2018 року є артисткою проєкту «Жіночий квартал».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить