Вийшов трейлер документалки про Назарія Яремчука, яку створювали три роки

Фото: прес-служба фільму

У мережі з’явився трейлер документального фільму «Яремчук: Незрівнянний світ краси», присвячений легенді української сцени Назарію Яремчуку. У картину, над якою працювали творці серіалів «СПАЛАХ» та «ЕПІЗОДИ», увійдуть ексклюзивні історії від сім’ї артиста, колег, учасників «Смерічки», а також дослідження його культурного внеску музичними експертами. У фільмі вперше прозвучать уривки з особистих щоденників Назарія, які режисер стрічки Артем Григорян використовував як закадровий голос. Трейлер було опубліковано на YouTube.

Ініціатором створення документалки стала донька артиста Марія Яремчук, а режисером стрічки став Максим Сердюк. Над створенням картини команда працювала три роки.

Через унікальні хроніки глядачі побачать, як Яремчук став першою попзіркою в Україні та шлях його становлення до міжнародної слави: від перемоги на конкурсі «Пісня-71» у Кремлі з «Червоною рутою» до політичних переслідувань КДБ, загибелі Володимира Івасюка, виступів у Чорнобилі та Афганістані.

Фестивальна прем’єра документалки відбулася на Миколайчуку OPEN. Стрічка стала фільмом-закриттям міжнародного фестивалю глядацького кіно. У кінотеатрах України картину покажуть із 8 серпня.

Назарій Яремчук – уродженець Чернівецької області. Почав кар’єру наприкінці 60-х. У 1987 році йому було надано звання народного артиста Української РСР, а у 2021-му посмертно — звання Героя України. Найвідоміші хіти у його виконанні: «Незрівняний світ краси», «Чуєш, мамо», «Якщо мине любов», «Батько і мати», «Зачаруй», «А матіоли цвіт», «Червона рута», «Водограй», «Смерекова хата», «Стожари», «Гай, зелений гай», «Родина», «Я піду в далекі гори», «Пісня буде поміж нас», «Писанка», «Гей ви, козаченьки», «Я ще не все тобі сказав».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить