Ведуча Неля Шовкопляс зламала руку, коли каталася на велосипеді

Ведуча “Сніданку з 1+1” Неля Шовкопляс зламала руку, коли каталася на велосипеді з чоловіком

Ведуча програми “Сніданок з 1+1” Неля Шовкопляс зламала руку, коли каталася на велосипеді з чоловіком Владом. Про це вона розповіла у фейсбуці, а також у прямому ефірі своїм колегам по ранковій програмі Людмилі Барбір та Єгору Гордєєву.

— Ми з чоловіком каталися на велосипедах, і я неправильно загальмувала — перетисла передні гальма і просто через кермо, з гірки, на великій швидкості, впала руками і обличчям на асфальт… Одразу зрозуміла, що щось не так, і звернулася до лікарні, де медики надали першу допомогу та наклали гіпс, — розповіла 36-річна Шовкопляс.

Ведуча звернулася до Київської міської клінічної лікарні №8. За словами Нелі Шовкопляс, недбалістю з її боку було їздити без шолома, хоча надягнути шолом ведучу просив чоловік.

— Зчесану руку ми розбинтуємо вже сьогодні, а ось з правою рукою лікарі точно не сказали, скільки я маю бути в гіпсі. У вівторок маю зробити контрольний знімок, і від цього далі будемо відштовхуватися. Перелом закритий, зі зміщенням, — каже ведуча “Сніданку з 1+1”.

Попри травму Неля Шовкопляс планує вийти в спеціальний ранковий ефір телеканалу «1+1 Україна» до Дня Незалежності. Ефір вестимуть ведучі «Сніданку з 1+1» та ТСН з декількох знакових історичних локацій просто неба, які об’єднає Дніпро.

18 серпня ведучі «Сніданку з 1+1» Людмила Барбір та Руслан Сенічкін встановили рекорд на українському телебаченні. Пара виходить в ефір десять років поспіль – з 19 серпня 2013 року.

Фото: instagram.com/nelya_shovkoplyas

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить