Ведуча 1+1 Наталія Островська вперше стане мамою

Фото: instagram.com/1plus1_ua

Ведуча марафону «Єдиних новин» від 1+1 Наталія Островська уперше стане мамою. Радісною новиною журналістка поділилася в інстаграмі 27 червня, опублікувавши фото, де її зображено в обіймах свого чоловіка та зі  знімком УЗД в руках .

— Ми з чоловіком довго чекали цієї новини! І хочемо поділитися нашою радістю з вами. Дуже щасливі, бо скоро з’явиться на світ наша перша, така омріяна дитина! Кажуть, малеча сама обирає батьків, час і місце свого народження. Дякуємо, малюкові, що обрав нас. Так, зараз війна, важкі часи в країні. Але вірю і знаю – народження дитини – це боже благословення. Тому дякуючи Богу, зовсім скоро на нашій землі народиться ще один українець чи україночка, – зізналася ведуча.

Пара поки не знає стать майбутньої дитини і не думала над її ім’ям. Островська також зазначила, що поки не планує йти у декретну відпустку і хоче працювати стільки, скільки дозволить її стан здоров’я.

Острівській 29 років. Журналістка не любить ділитися особистим у соцмережах, проте відомо, що вона понад три роки одружена.

Фото: instagram.com/nataliostrovska

Фото: instagram.com/nataliostrovska

Фото: instagram.com/nataliostrovska

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить