Вакарчук, Усик та Жадан зіграли матч із Шевченком для збору коштів на допомогу військовим

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук зіграв благодійний матч разом із зірками українського спорту – президентом української асоціації з футболу Андрієм Шевченком та головним тренером національної збірної з футболу Сергієм Ребровим. Компанію артисту також склали чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Олександр Усик, поет та письменник Сергій Жадан та засновник бригади «Хартія» Всеволод Кожем’яко.

Виручені кошти підуть на реабілітацію поранених військових. Про це Шевченко повідомив у соцмережах, опублікувавши кадри з поля.

— Зіграв із друзями у благодійному матчі, щоб зібрати кошти на реабілітацію бійцям 13-ї бригади НГУ «Хартія», — йдеться у пості.

Як пише «Апостроф», матч було зіграно 5 серпня. У команд було два тайми по 25 хвилин і гра закінчилася з рахунком 9:7 на користь зіркового складу «Хартії». Один із голів вдалося забити Святославу Вакарчуку.

Гра відбулася завдяки благодійному аукціону видання NV у травні, де забудовник Андрій Журжий вніс 5,2 мільйона гривень на допомогу військовим за право зіграти своєю командою Inzhur проти зіркової команди «Хартія».

Гра закінчилася з рахунком 9:7 на користь зіркового складу

Источник: kp.ua