Вагітна виконавиця хіта «Танцюю гопака» Юлія Лущинська знялася оголеною

Фото: instagram.com/julia_lushchinska

Виконавиця хіта «Танцюю гопака» Юлія Лущинська, яка готується стати мамою, знялася оголеною на 9-му місяці вагітності. Відверті знімки Юлія виклала в Instagram.

– Це просто ВАУ. Моя найулюбленіша, найкрасивіша і найскладніша фотосесія. Але мені здається воно того варте, так? Як вам? Не змогла обрати одне фото, бо такої краси ще світ не бачив. Дуже рада, що змогла свою ідею втілити в життя на 9-му місяці вагітності і нехай хоч хтось спробує сказати, що творчість і креатив це не моє. Найкрасивіший стан жінки, – зазначила артистка.

За словами артистки, щоб зробити ці знімки, вона позувала фотографу у золотих блискітках протягом 9 годин.

— Як це було холодно, 9 годин пішло на зйомку і ще більше на підготовку як це дорого, як це було складно відмиватися, як важко позувати на 9 місяці. Пози обмежені, але вийшло нереально, – уточнила співачка.

Про те, що вперше стане мамою, артистка повідомила на початку серпня. Для неї це запланована вагітність. Виконавиця не розповіла про коханого, але зазначила, що з батьком дитини вони живуть разом вже давно.

Юлія Лущинська – співачка та автор пісень. Телеглядачам вона відома як учасниця шоу «Х-фактор 9» та «Караоке на майдані». 2023 року випустила трек «Танцюю гопака», який завірусився в TikTik, піднявши хвилю хейту. На даний момент відео з піснею на YouTube переглянуло понад 728 тисяч користувачів.

Фото: instagram.com/julia_lushchinska

Фото: instagram.com/julia_lushchinska

Фото: instagram.com/julia_lushchinska

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить