Юрій Ткач розсекретив свій заробіток під час війни

Фото: instagram.com/yuriy_tkach

Актор та шоумен Юрій Ткач розповів про свій заробіток у воєнний час. У підкасті Олександра Волошина артист студії «Квартал 95» зізнався, що з початку повномасштабного вторгнення сфера гумору сильно постраждала і його заробіток упав десь уп’ятеро.

— «Квартал» – це така історія, що тримає на плаву. Ми маємо зарплату. Вона невелика за зйомку. Але вона є, вона тримає. Іноді бувають корпоративи чи приватні заходи. Ну і подушка, – зазначив артист.

За словами Ткача, зараз він заробляє плюс-мінус дві тисячі доларів на місяць. При цьому кількість приватних заходів та корпоративів значно скоротилася, а у всіх благодійних концертах він бере участь безкоштовно. Шоумен додав, що якщо один за місяць захід буде, то це добре.

У жовтні артист потрапив у скандал, провівши скандальне весілля блогера Олега Захарова, який вийшов із СІЗО під заставу 402 тисячі гривень у березні цього року. Інфлюєнсер є одним із фігурантів справи так званих «п’яних вечірок» у Києві. Захаров разом із компанією друзів запрошували місцевих дівчат на квартиру, пригощали їх алкоголем, наркотиками та знімали їх оголеними на камеру у нетверезому стані. На одному з опублікованих роликів цих хлопців видно, що відбувся акт згвалтування гості, яка буде у непритомному стані. Організатор цих «п’яних вечірок» Андрій Ярина досі у СІЗО. Досудове розслідування у цій справі триває. У відповідь на хейт Ткач заявив, що ні він, ні його дружина Вікторія, яка є його менеджером, не знали про скандальне минуле замовника. Шоумен пообіцяв перевести весь гонорар за роботу на скандальному весіллі на закупівлю авто для військових.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить