Творці «Мавки» випустять продовження мультфільму та ігровий повнометражний фільм

Фото: прес-служба Animagrad/Film.ua

Автори «Мавка. Лісова пісня» готують продовження мультфільму та зйомки ігрового повнометражного фільму для аудиторії 12+. Про це повідомили продюсер проєкту  Ірина Костюк та СЕО ліцензійної агенції Nerd Тетяна Рубан на форумі Cartoon Business 2023.

За словами творців мультфільму, в ігровій картині персонажа Мавки наблизять до «автентичного міфологічно-містичного образу».

Раніше команда проєкту повідомила, що разом із французькою компанією TeamTO готує серіал, який стане приквелом до популярного мультфільму. Загалом планує випустити 12 епізодів, у кожному з яких Мавка та її друзі стикатимуться з новими проблемами після битви у лісі та спробують відновити у ньому порядок та гармонію. У приквелі у Мавки також з’являться нові друзі — Повітруля, «легковажний» Тамблвінд, який притягуватиме неприємності. На шляху головної героїні буде й чудовисько Чугайстер, якому протистоятимуть мешканці лісу.

«Мавка. Лісова пісня» – мультфільм української студії Animagrad, створений за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». На сьогоднішній день «Мавку» продано більш ніж у 80 країн. Український мультфільм також став найкасовішим анімаційним проєктом за всю історію національного кінопрокату. Загалом за 13 тижнів показу він зібрав понад 148,7 мільйона гривень.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить