Тимур Мірошниченко розкрив суму, яку платять, щоб усиновити дитину

Фото: instagram.com/timur.miroshnychenko

Телеведучий Тимур Мірошниченко розповів про труднощі, з якими їхня родина зіткнулася під час усиновлення дитини. В інтерв’ю YouTube-шоу Маші Єфросиніної шоумен розповів, що під час подання документів парі довелося боротися з бюрократичною системою. І зірковий статус тут не завжди допомагав, а інколи навіть ускладнював процес.

За словами Тимура, щоб стати у чергу на усиновлення здорової новонародженої дитини, потрібно заплатити близько 50 тисяч євро. Телеведучий додав, що сьогодні існують чітко відпрацьовані «темні» схеми, завдяки яким система та дитбудинки заробляють великі гроші на дітях. Перша – коли держава виділяє величезні кошти на утримання дітей, проте вони їх не отримують.

— Держава не зацікавлена ​​в усиновленні дітей. Все, що я зміг зрозуміти, що за оборотом бабла ця сфера не поступається наркоторгівлі, проституції, торгівлі зброєю. На дітях заробляють колосальне бабло, – зізнався він. — Життя однієї дитини у якійсь дитячій установі державі коштує дуже дорого, а насправді дитина банана в житті не бачила. До них доходять копійки з тисяч, що виділяються на їхнє проживання.

Друга схема пов’язана зі станом здоров’я дитини, оскільки за кожне захворювання малюка держава доплачує гроші.

– За кожне захворювання держава доплачує. Відповідно, вигідно накидати якнайбільше діагнозів дитині. По-перше, більше грошей отримає на цю дитину заклад. По-друге, всі дивляться на цей діагноз і кажуть: «О ні. Ну це дуже хвора дитина». І ніколи його не візьмуть, – запевняє Тимур.

Згадав Мірошниченко і про дитячі будинки сімейного типу, які формально існують лише на паперах.

— За фактом 100 дітей може жити у цьому будинку, а його не існує. А за кожну дитину доплачують. І лише якщо якась перевірка їде, дітей вивезли, зібрали і [показують]: «Ось тут вони живуть». Перевірка поїхала — дітей повернули на місце, де вони живуть. Фантомні будинки, – підсумував Тимур.

Раніше сім’я Мірошниченка розповідала, що протягом кількох місяців займалися у школі для усиновлювачів, щоб набути статусу кандидата. Подружжю дозволили взяти з дитбудинку дитину до чотирьох років. Пара усиновила 2-річного хлопчика із Житомирщини, якому дала ім’я Марсель. Нині малюк адаптується до нового життя. На нього чекає лікування через проблеми зі здоров’ям, зокрема з хребтом, які з’явилися у дитячому будинку.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить