Телеведучий Сергій Середа розповів, як у дитинстві втратив пам’ять

Телеведучий Сергій Середа розповів, як у дитинстві втратив пам’ять

Комедійний актор та телеведучий Сергій Середа зізнався, що одного разу втратив пам’ять після бійки. В інтерв’ю «Слава+» шоумен розповів, що інцидент стався у шкільні роки. Тоді товариші привели його додому побитим і Середа не батьки переймалися тим, що він їх не згадає.

— Я точно пам’ятаю, що це було у 9 класі, бо я не складав іспит. Це єдиний плюс у цій історії. Мене настільки сильно побили, що я мав часткову втрату пам’яті. Ось один день його повністю не пам’ятаю. Але пам’ятаю, як вранці розплющую очі і не можу підвестися, бо в мене все прилипло до подушки. Я не розумію, що таке, що сталося. Починаю [голову] віддирати і відчуваю, що обличчя та подушка у крові. Починаю відчувати обличчя і пропорції його вони якісь не такі, як мають бути. Велика губа, гематома над бровами. Батьки, мабуть, почули, що я вже прокинувся. Заходить до мене мама, і я бачу, що вона заплакана. Дуже акуратно мене запитують: Ти мене впізнаєш? Я такий: «Так». Я вже потім зрозумів, що коли мене привели «друзі», то взагалі не міг відповісти батькам на ці питання, — зазначив телеведучий.

Як з’ясувалося пізніше, того дня вони з друзями образили однолітків і ті покликали старших, які тоді тільки-но вийшли з в’язниці.

— Ті, яких ми образили, покликали старших. А ці старші тільки-но вийшли з в’язниці. Двоє чи троє людей, і ось вони «відірвалися» на малому. Чого там тільки не було. Як мені потім розповідали, що в мене реально і на голові стрибали, – уточнив Середа.

Шоумен додав, що колишні засуджені не понесли відповідальності за скоєне, але пізніше їх наздогнала карма.

— Так, понесли відповідальність, але не перед законом. Ну їх наздогнала карма. Я не знаю, як так сталося, але такий збіг обставин, що їх знайшли не живими. Ну, так вийшло, так сталося. Може, вони не одного мене так побили, може, ще щось сталося. Я не знаю, — наголосив Сергій.

Сергію Середі 33 роки. Він розпочав свою творчу кар’єру з команди КВК «Одеські Манси», де був капітаном. Пізніше брав участь у «Лізі сміху». У 2021 році був ведучим шоу «Пекельна кухня». Одружений зі співачкою MamaRika. Пара має 2-річного сина Давида.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить