Телеведуча Стася Ровінська розповіла, ким працює після переїзду до Нью-Йорку

Фото: instagram.com/sia_rovinska

Телеведуча та актриса Стася Ровінська, яка через війну була змушена виїхати з країни разом із трьома дітьми, розповіла, ким працює після переїзду до США. В інтерв’ю Славі Дьоміну колишня ведуча «1+1» зізналася, що її першою роботою була посада асистента в продакшені театру на Бродвеї.

— Мені є чим пишатися. Я надіслала своє резюме скрізь, куди могла. Через людей, рекомендації… Це дуже добре працює. Це не в тому плані, що [отримала роботу] за блатом, а навпаки. Я відправляю своє резюме комусь і людина каже: «Я тобі допомогти не можу, але мені подобається твоє резюме, воно класне. Я відправлю його всім своїм друзям». Я так і знайшла свою першу працю. Моє резюме відправили в синагогу, я точно не пам’ятаю. Туди дуже багато людей ходить, вони також хотіли допомогти та розіслали по всіх своїх людях. Так мені написав актор і режисер Саймон Фейл (актор серіалів «Ґотем», «Картковий будинок», «Елементарно»). «Привіт, мені дуже сподобалося твоє резюме, мені із синагоги його прислали. У мене є робота, але вона непостійна. Я розумію, що це не те, чого ти гідна, але мій друг сказав мені: «Напиши, раптом вона погодиться». А я, яка хоч щось хотіла робити, була втрачена в новій країні, новому місті, — зазначила артистка. — Це був театр SoHo Playhouse на Бродвеї. Я працювала асистентом продюсера, допомагала режисеру. Я також пройшла сертифікацію на Covid 19 Officer Після того, як в Америці почалася пандемія, всі продакшни, всі зйомки, вони повинні мати в штаті цього «Covid 19 Officer». Це людина, яка перевірятиме тести, щеплення. І я це робила. І ці люди нормально так заробляють, бо без цього продакшн неможливий, а без сертифікату ніхто цього робити не може.

Наразі Ровінська викладає акторську майстерність для українських дітей-біженців у школі, яка прийняла їх на початку повномасштабної війни.

— Наразі конкретної роботи у мене немає. Два-три дні на тиждень я викладаю акторську майстерність українським дітям у Нью-Йорку. Ми поговорили зі школою, яка прийняла дуже багато українських дітей, понад 100 сімей, і вирішили, що їм було б дуже доцільно. Це українськомовні курси.

Стася Ровінська — дочка музичного режисера Семена Горова та телеведучої Сніжани Єгорової, яка підтримує політику Путіна та російської влади. У 2014 році вийшла заміж за однокласника Ярослава Ровинського, від якого народила трьох дітей. З травня 2021 року до початку повномасштабної війни Стастя була ведучою денного проєкту «Твій день» на «1+1». Українським глядачам вона також знайома за ролями у серіалах «Опер за викликом-3», «Пес», «По законам воєнного часу-2».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить