Танцюрист і захисник ЗСУ Назар Грабар розповів про розлучення з дружиною

Танцюрист і захисник ЗСУ Назар Грабар розповів про розлучення з дружиною

Фото: instagram.com/nazargrabar

Танцюрист і захисник ЗСУ Назар Грабар розлучився з дружиною Катериною Кузьменком після шести років стосунків. Про це Грабар зізнався у подкасті «Розлючена» Аліни Шаманської. За словами танцюриста, саме він виступив ініціатором їхнього розриву.

— Жорстко, тяжко. Я зробив боляче і все одно емоції не проходять безслідно. Я все ще дорожу цією людиною і хочу, щоб у неї було все гаразд. Але я також розумію, що я не можу дати те, що людина хоче. Ми роз’їхалися ще до війни, але вже під час [повномасштабного вторгнення] зрозуміли остаточно, — поділився він.

Грабар додав, що через завантажений графік роботи та служби він зараз не готовий до нових стосунків.

— Я, мабуть, не зустрів ще ту. Я розумію, що дівчина любить увагу, але в мене поки що на це немає часу. Я не готовий віддавати любов, увагу… Як можна віддавати любов, якщо в тебе її зараз немає. Її забрали. Як ти можеш зробити людину щасливою, коли ти сам нещасний? Інша людина тебе ніколи не зробить щасливою. Тільки ти зробиш людину нещасною. Я такого не хочу, – уточнив танцюрист.

Назар та Катерина раніше разом працювали у шоу-балеті Світлани Лободи. Пара одружилася в Лос-Анджелесі.

Грабар відомий українським глядачам як учасник шоу «Танцюють всі». Він також знімався у кліпах гурту «Время и Стекло» та Світлани Лободи. Відео співачки «Твои глаза» за участю Назара набрало у YouTube понад 182 мільйони переглядів. Після повномасштабного вторгнення Росії танцюрист разом із братом Іллею вступили до лав ЗСУ. Останній загинув на фронті під Бахмутом наприкінці грудня 2022 року, потрапивши під артилерійський обстріл.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить